Najlepsze męskie zapachy marek sportowych (Adidas, Puma, Reebok i inne…)

Marki sportowe mają często w ofercie perfumy nie mniej oryginalne od ekskluzywnych producentów. Są one jednak zwykle nawet kilkukrotnie tańsze, co pozwala kupić wiele różnych flakonów jednocześnie i dowolnie dobierać je do okazji.

Reebok Man Reegame

Reebok prezentuje świetny stosunek ceny do jakości, ponieważ perfumy tej marki mają starannie zaprojektowane, minimalistyczne flakony podobne do tych, które kryją o wiele droższe perfumy. „Niebieskie” perfumy z linii Reebok zawierają nuty cytrusowe, morskie i wodne. Świeży zapach, który dobrze się sprawdzi po treningu czy na imprezie w klubie. Dobrze uzupełni ubrania utrzymane w stylu sportowej elegancji.

Nike Man Red

Seria perfum w kolorowych flakonach, które świetnie nadają się do kolekcjonowania. Można tu znaleźć intensywnie zielone, czerwone czy niebieskie buteleczki, które dobrze wyglądają na półce pojedynczo lub razem. Mając wszystkie zapachy z serii można dowolnie komponować je i dobierać w zależności od okazji. Na uwagę zasługuje „czerwony” zapach, w którym nuty głowy oparte na cytrusach i kwiatach przełamane są korzennym środkiem opartym o ciepłe aromaty przypraw i bazą z paczuli i egzotycznych rodzajów drzew. Serię uzupełniają zapachy dla kobiet w podobnych opakowaniach, przez co dwa flakony Nike będą pięknym prezentem dla par.

Adidas Active Bodies

Kultowe już perfumy dla mężczyzn Adidas Active Bodies dostępne w tej perfumerii to dobrze przemyślana kompozycja, która w niczym nie ustępuje droższym odpowiednikom. To wysoko oceniana mieszanka zapachów, w której nutę głowy stanowi cytryna, zielone rośliny i lawenda. Po jakimś czasie daje się wyczuć aromat drzewa iglastego, który równoważy frezja czy róża. Aby nie było zbyt słodko, Adidas Active Bodies w nucie bazowej to m.in. żywica i mech. Zapach ma zdecydowanie leśno-cytrusowwy charakter i nadaje się na długie spacery czy do biegania. Kolejne nuty Adidas Active Bodies uaktywniają się z czasem, ukazując pełną głębie tej niezwykłej kompozycji.

Lacoste Red

Opakowanie, które przypomina nadgryzione jabłko, to nie wszystko. Lacoste Red to perfumy, które ten owoc mają też na pierwszym miejscu wśród nut zapachowych. Dalej jest już nieco bardziej tradycyjnie z aromatem drzew leśnych czy mchu. Lacoste to marka sportowa z nieco wyższej półki, kojarząca się ze sportami takimi, jak golf czy tenis. Dlatego perfumy „z krokodylem” będą dobrym prezentem właśnie dla miłośnika któregoś z tych sportów, który chce pachnieć świeżo i mieć na półce równie oryginalny flakon.

Puma Jam

Kilka lat temu perfumy Puma zdobyły rozgłos dzięki energetycznym kampaniom reklamowym, które odwoływały się do muzyki reggae i miejskiego stylu życia. Puma Jam to zapach popularny do dziś, bo mocno wyróżniający się na tle konkurencji. Jest mocno owocowy, a nuty typowe dla męskich perfum zestawiono tu z oryginalnym ananasem. Młodzieżowy charakter ma samo opakowanie, które tryska od intensywnych kolorów. Całość będzie idealna dla tych mężczyzn, którzy czują się młodzi duchem i szukają czegoś na wypady do klubu.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *