Poznaj szczegóły rozliczenia podatku w Holandii

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba naszych rodaków decyduje się na wyjazd za granicę o charakterze czysto zarobkowym. Celem takich podróży są najczęściej kraje leżące na zachód od Polski, w tym słynąca z wiatraków i tulipanów Holandia. Pomimo tego, że nadal można spotkać osoby decydujące się na pracę nielegalną, zwaną potocznie pracą “na czarno”, to jednak coraz większa część Polaków podejmuje się legalnego i udokumentowanego zatrudnienia. Właśnie dla takich osób mamy naprawdę dobrą wiadomość – istnieje możliwość zwrotu Waszego podatku, nawet jeśli okres Waszej pracy przypadał na rok 2012! Jeśli chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się, jak przebiega rozliczenie podatku w Holandii i dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalistów, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Ile trwa zwrot podatku z Holandii?

Rozliczenie podatku w Holandii jest przede wszystkim uzależnione od terminu złożenia przez Ciebie właściwej deklaracji. Holenderski odpowiednik polskiego Urzędu Skarbowego wydaje decyzje o przyznaniu bądź odmowie zwrotu podatku w ciągu roku od złożenia odpowiedniego wniosku. Z tego powodu nie powinieneś zbyt długo zwlekać z podjęciem odpowiednich kroków, abyś mógł jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze. Przyczyną opóźnień w rozpatrzeniu deklaracji bardzo często są błędnie wypełnione dokumenty, dlatego też zaleca się skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy zagwarantują ich całkowitą poprawność i znacząco usprawnią cały proces. Dodatkowo podczas rozliczania podatku w Holandii należy pamiętać, aby złożyć także dokumenty potwierdzające uzyskanie dochodów na terenie innego kraju, w tym również w Polsce. Brak stosownych poświadczeń to kolejny z czynników opóźniających wydanie decyzji o zwrocie należnego Ci podatku.

 

Rozliczenie podatku w Holandii do pięciu lat wstecz

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które były zatrudnione na terenie Holandii w ciągu ostatnich pięciu lat, tj. od 2012 do 2016 roku – Wy również macie możliwość otrzymania zwrotu swoich pieniędzy. Procedura jest identyczna – wystarczy złożyć właściwą deklarację wraz z dokumentami potwierdzającymi uzyskanie przez Was przychodów na terenie Polski i innych krajów. Termin ubiegania się o wypłatę stosownej kwoty upływa 31 grudnia każdego roku, dlatego też osoby pracujące w roku 2012 powinny natychmiast rozpocząć stosowną procedurę i dokonać rozliczenia podatku w Holandii jak najszybciej.

 

Rozliczenie podatku Holandia bez wychodzenia z domu

Eu Service to działająca od 2003 roku firma, która zatrudnia profesjonalistów zajmujących się szeroko pojętym doradztwem w zakresie zwrotów podatku i ich rozliczeń. Świadczone usługi są dedykowane osobom, które podjęły się legalnej pracy za granicą, w tym w Holandii, i dysponują udokumentowaną historią zatrudnienia. Prowadzone działania przebiegają sprawnie i bezproblemowo, gwarantując tym samym jak najszybsze rozliczenie podatku z Holandii. Co więcej, w gronie specjalistów firmy Eu Service znajduje się także holenderski ekspert podatkowy. Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz rozpocząć współpracę z Eu Service? To niezwykle proste! Wystarczy, że wypełnisz formularz, znajdujący się na stronie internetowej firmy Niezbędne informacje, które powinieneś w nim zamieścić, to między innymi rok rozliczenia, wskazanie okresu pracy czy łączna suma uzyskanych dochodów zarówno w Polsce, jak i w innym kraju. Aby go wypełnić, będziesz potrzebować wszystkich posiadanych Jaaropgaaf, czyli holenderskich kart podatkowych. Po przesłaniu formularza w ciągu 48h skontaktuje się z Tobą jeden z wykwalifikowanych doradców, aby przedstawić Ci szczegóły rozliczenia podatku w Holandii. To także doskonała okazja, abyś zadał wszelkie swoje pytania. Od tego momentu wystarczy poczekać na efekty pracy doradcy, a to wszystko bez wychodzenia z domu. Rozliczenie podatku w Holandii jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *