4F wśród najemców NoVa Park

W dniu 16 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – nastąpiło otwarcie sklepu sportowego 4F. To pierwszy salon tej marki na gorzowskim rynku.

4F to czołowa polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Głównymi atutami marki to wysoka jakość za przystępną cenę oraz szeroka oferta produktowa. Spółka działa zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma aktywnie angażuje się w sponsoring polskiego sportu. 4F jest m.in. głównym sponsorem skoczka narciarskiego Kamila Stocha.

4F to kolejny najemca w naszej galerii z kategorii ‘Sport i rekreacja’. Systematyczne poszerzanie oferty NoVa Park właśnie w tym segmencie to dowód na to, że nasze centrum handlowe promuje aktywny styl życia. Serdecznie zapraszamy do nowego salonu sportowego, gdzie znajdą Państwo imponujące kolekcje sportowe, w sam raz na wakacyjne wojaże” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon 4F znajduje się na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 110 m2. Czynny jest w godzinach otwarcia NoVa Park.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

www.nova-park.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *