Oliprox® Lakier do paznokci – Jedyny lakier do paznokci w formie wodnego żelu o działaniu przeciwgrzybiczym.

Lato to czas, kiedy zabudowane, ocieplane zimowe buty zamieniamy z ulgą na sandałki, odkryte czółenka i klapki, dopasowane do lekkich strojów. W końcu nie musimy przemęczać stóp, pozwalamy im oddychać. Krytą pływalnię, saunę i solarium zamieniamy na otwarte baseny i naturalne kąpiele słoneczne na świeżym powietrzu. Aby czuć się w pełni komfortowo i elegancko, zdobimy paznokcie modnymi kolorowymi lakierami, starannie dobierając je do stroju.
Na zdrowym paznokciu barwna emalia prezentuje się efektownie. Co jednak, jeżeli spotyka nas przykra niespodzianka – płytka jest odbarwiona, bruzdowata i pęka, a naskórek rogowacieje? To objawy grzybicy – najczęściej spotykanej choroby paznokci, która dotyka co 10 osobę. Grzybicą łatwo zarazić się w miejscach publicznych, np. na basenie, gdzie wiele bosych stóp dotyka tego samego podłoża. Dodatkowo rozwojowi grzybów sprzyja zimowe obuwie, w którym stopa nierzadko poci się i przegrzewa. Choroba łatwo może przenieś się na paznokcie u rąk, szpecąc dłonie. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i profilaktyka.

Oliprox®

Lakier przeciwgrzybiczy  do paznokci

Climbazol 0,5%,

Pirokton Olaminy 0,5%

Ekstrakt z rozmarynu

Nowe rozwiązanie w walce z grzybicą paznokci:

–  jedyny na rynku lakier w formie wodnego żelu,
– głębsza penetracja w porównaniu do innych preparatów.

Zastosowanie:
– grzybica paznokci,
– profilaktyka dla zniszczonych paznokci.

Dostępny bez recepty w dobrych aptekach!

 

Grzybica paznokci dotyka ponad 10% naszego społeczeństwa. Jest najczęstszą chorobą paznokci i stanowi około połowy wszystkich przypadków zmian paznokciowych.

Ze względu na stały wzrost zakażeń, stanowi znaczny problem społeczny. Przypadłość ta  wpływa również niekorzystnie na jakość życia. Kto miał z nią styczność wie, że nie łatwo się jej pozbyć. Wygląda nieatrakcyjnie, nieleczona może przenieść się na wszystkie paznokcie. Nawet we wczesnym stadium nie ustąpi sama…

Zmiany częściej dotyczą paznokci stóp niż paznokci rąk. Zakażenie obejmuje na ogół kilka płytek paznokciowych stóp.

Zakażony paznokieć traci swe różowe zabarwienie, ulega pobruzdowaniu i łatwo się kruszy. Naskórek pod zgrubiałym i popękanym brzegiem płytki ulega nadmiernemu rogowaceniu. Te zmiany mogą się utrzymywać długo i stanowią dla chorego dokuczliwe utrudnienie w codziennym życiu, a dla jego otoczenia źródło zakażenia pośredniego lub bezpośredniego.

Warunki sprzyjające rozwojowi tego schorzenia stwarzają przede wszystkim miejsca publiczne, takie jak baseny, łaźnie i sauny (drewniane podesty). Ryzyko występuje również w przypadku  pożyczania cudzych butów, skarpetek czy używania innych niż własne przyborów do utrzymywania higieny i estetyki stóp/dłoni.

Grzybica paznokci występuje najczęściej u dorosłych. U osób starszych ok. 80% infekcji dotyczy paznokci stóp, zwłaszcza dużego palucha. Jednoczesne występowanie grzybicy paznokci stóp i rąk jest spotykane rzadziej.

Oliprox® Lakier do paznokci to jedyny na rynku przeciwgrzybiczy lakier w formie wodnego ŻELU. Zapewnia maksymalną penetrację większą niż inne produkty dostępne na rynku. Umożliwia kompleksową ochronę słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Zawarte w składzie substancje: Climbazole i Piroctone Olamine, wykazują szerokie działanie przeciwgrzybiczne,  przeciwzapalne i antybakteryjne. Formuła została wzbogacona naturalnym ekstraktem z rozmarynu o silnych właściwościach przeciwzapalnych.

Uwaga: Ekstrakt z rozmarynu może nadać preparatowi lekkie zabarwienie, które nie wpływa na kolor płytki paznokciowej (podczas stosowania profilaktycznego).

Aplikacja  bez konieczności przygotowania płytki paznokcia. Wydajne opakowanie 12 ml wystarcza na ok. 6-miesięczną kurację.

Sugerowana cena detaliczna butelka 12ml: 54 zł.

Oliprox® Lakier do paznokci to także ochrona przed nawrotami grzybicy paznokci oraz profilaktyka dla osłabionych i zniszczonych paznokci.

Co wpływa na skuteczność w kuracji grzybicy paznokci?

Najważniejszym czynnikiem w leczeniu grzybicy paznokci jest przenikanie preparatu do ogniska zakażenia. Nowy produkt opracowany został jako wydajny i skuteczny preparat zapobiegający i wspomagający leczenie grzybicy paznokci Zapewnia  również kompleksową ochronę słabej i zniszczonej płytki paznokcia.

Dlaczego formuła żelowa jest najlepsza?

Produkt przenika do i przez płytkę paznokcia. Innowacyjna formuła wodnego żelu zapewnia głęboką penetrację i wyjątkowy komfort stosowania.

STOSOWANIE:

Zaleca się stosować Lakier do paznokci Oliprox® raz lub dwa razy dziennie.

Przed pierwszym zastosowaniem należy obciąć zainfekowany paznokieć, a następnie nałożyć lakier na cały obszar płytki paznokcia.

Po aplikacji lakieru nie należy usuwać go z paznokcia ani myć stóp/rąk przez 2-3 godz.

Okres leczenia może trwać nawet do 6-ciu miesięcy.

Kurację przy pomocy Lakieru do paznokci Oliprox® warto uzupełnić o Oliprox® krem – nowoczesny preparat przeciwgrzybiczy i antybakteryjny. Jego receptura jest połączeniem aktywnych składników takich jak: Climbazole, Pirokton Olamine oraz unikatowej    i efektywnej technologii Ciekłych Kryształów + Modukine. Technologia ciekłych kryształów – umożliwia głęboką penetrację kremu, co daje skuteczny efekt terapeutyczny bez nieprzyjemnego uczucia przetłuszczenia skóry. Czynnik Modukine ma działanie przeciwzapalne, redukuje zaczerwienienia skóry, swędzenie, zmniejsza szorstkośc skóry oraz normalizuje zawartość wody w skórze. Zaleca się stosować Oliprox® krem raz lub dwa razy dziennie na suchą skórę. Po aplikacji nie należy myć zainfekowanej okolicy skóry przez 2-3 godziny.

Sugerowana cena detaliczna tuba 40 ml: 40 zł.

 

Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *