Polska Mistrzem Europy po wielkim wirtualnym finale UEFA Euro 2012™

Wczoraj, 25 kwietnia w Warszawie, odbył się wirtualny finał Mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z drużyną Niemiec. W najlepszej oprawie UEFA EURO 2012 kibice przeżyli prawdziwe emocje wielkiego finału. Od dziś każdy może rozegrać turniej Euro 2012 w swoim domu, poczuć atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie i znaleźć się w centrum piłkarskich wydarzeń grając Reprezentacją Polski. Gra jest dostępna od 26 kwietnia i można ją kupić w sklepach oraz za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji.

Reprezentacja Polski po zaciętym wirtualnym meczu UEFA Euro 2012™ pokonała Niemców i wywalczyła historyczne, pierwsze miejsce w Mistrzostwach Europy. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecz obfitował w sytuacje bramkowe. Gracze reprezentujący drużyny – Polskę: Jakub Rzeźniczak i Wojciech Łozowski, oraz Rafał Wolski z Tomaszem Dedkiem prowadzący Niemcy – dali kibicom przedsmak tego, co będzie się w Polsce działo za niespełna półtora miesiąca.

Mecz był dynamiczny i widowiskowy. Gracze z minuty na minutę nabierali pewności siebie i stwarzali niebezpiecznie sytuacje bramkowe. Uroków całemu spotkaniu dodawały, zarówno fantastyczne dryblingi i rajdy skrzydłem, jak i udane interwencje obrońców oraz parady bramkarzy. Atmosferę i rangę spotkania przez cały czas podgrzewali, komentujący na żywo, Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak. Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego wybuchła wielka euforia. Polska Mistrzem Europy! Przekrzykiwali się komentatorzy i eksperci, którzy na gorąco ocenili poczynania zawodników. Wielka radość, szczęście i doskonała zabawa to słowa, które w pełni oddają panującą wówczas atmosferę.

Dziś nowa gra UEFA Euro 2012™ trafiła do sprzedaży i teraz każdy zapalony gracz może poprowadzić swoją ulubioną drużynę do zwycięstwa w zbliżających się Mistrzostwach Europy.

Ten tytuł pozwoli odwiedzić wszystkie areny oficjalnego turnieju Mistrzostw Europy, czyli polskie i ukraińskie stadiony Euro 2012. Na oryginalnych stadionach reprezentację Biało-Czerwonych będzie wspierać doping i przyśpiewki polskich kibiców. Autentyczności dodaje także fakt, że spotkania w grze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz – doskonale znani polskim fanom serii gier FIFA. Wszystko to sprawi, że grając w oficjalną grę mistrzostw przeżyjesz emocje rodem z prawdziwych finałów Euro 2012.

Jak mogliśmy się dziś przekonać, gry komputerowe to świetna rozrywka dla wszystkich – niezależnie od płci, czy wieku. UEFA Euro 2012™ to gra, która fanom piłki nożnej przyniesie wiele radości. Nowe tryby gry, możliwość rywalizacji online i aktualizowane podczas Euro 2012 wyzwania sprawią, że wrzawa zagości również w naszych domach – podsumowuje Tomasz Jarzębowski, Senior Brand Manager EA Sports

UEFA Euro 2012™ to jedyna oficjalna gra na Euro 2012. Dostępna jest w wersji na konsole Playstation® 3, Xbox 360®, a także komputery PC. Grę można również kupić za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji: PlayStation® Network, Xbox LIVE. Do uruchomienia UEFA Euro 2012™ wymagana jest gra FIFA 12.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *