Słomka ptysiowa w zestawie kibica sieci Lewiatan

Mistrzostwa Europy to idealny czas by w gronie bliskich znajomych przeżywać sportowe  emocje i zajadać się dobrymi przekąskami. Z tej okazji, Lewiatan przygotował dla kibiców  niespodziankę.
W sklepach Lewiatan można aktualnie nabyć specjalny zestaw kibica, składający się z lubianych i przystępnych cenowo produktów. Serię popularnych wyrobów marki własnej zaproponowano w piłkarskiej szacie graficznej, która idealnie wpisuje się w atmosferę sportowego święta. Jednym z produktów dostępnych w serii dedykowanej EURO2012 jest słomka ptysiowa, jedna z chętniej wybieranych przekąsek na polskim rynku.,,Słomka ptysiowa to przysmak przygotowany na bazie domowej receptury, który na pewno przypadnie do gustu kibicom. Dobre przekąski podczas oglądania meczów to także istotny element udanej imprezy” – mówi Marcin Sipa, współwłaściciel ZPC Brześć.

 

 

Zestaw przygotowany przez sklep Lewiatan oferuje słomkę ptysiową jako idealne dopełnienie piłkarskich emocji.
Źródło: www.lewiatan.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *