Czy da się zwiększyć garaż, bez jego rozbudowy?

Dużym problemem dla bloków mieszkalnych, a także domów wielorodzinnych jest to, gdy liczba samochodów osób, które w nich mieszkają zaczyna się drastycznie zwiększać. Pojawiają się problemy ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Można jednak zastosować rozwiązania, dzięki którym nie trzeba będzie rozbudowywać garażu, chcąc zwiększyć jego powierzchnię.

Wystarczy zdecydować się na rozwiązanie, jakie proponuje firma metaltech.pl. W swojej ofercie posiada specjalne dwupoziomowe platformy przeznaczone do parkowania samochodów. Montowane są one w budynkach mieszkalnych oraz w innych obiektach, w których chce się zwiększyć ilość przestrzeni parkingowej i miejsc do parkowania. Jeżeli tych miejsc zaczyna brakować, można zastosować platformy parkingowe. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać dodatkowe miejsce parkingowe bez konieczności powiększania garażu. Miejsce parkingowe zajmuje dokładnie taką samą powierzchnię, jak wcześniej, a mieszczą się na nim dwa samochody. Wjazd na podest platformy możliwy jest zarówno przodem jak i tyłem samochodu. W celu ułatwienia parkowania podest jest poszerzony od strony wjazdu. W związku z tym, nie będzie żadnych problemów z korzystaniem z takiego nowoczesnego rozwiązania.

Z podestów mogą korzystać samochody osobowe o standardowych wymiarach. Minimalne wymiary samochodu wynoszą: 4800x1800x1500mm (długość x szerokość x wysokość). Każdy z układów może składać się z aż sześciu podnośników. Rozwiązanie to jest zatem niezwykle funkcjonalne i można je dostosować do swoich potrzeb.

Każdy użytkownik platformy posiada własny klucz. W związku z tym, osoby trzecie na pewno nie będą miały możliwości skorzystania z platformy. Zazwyczaj ma to znaczenie w przypadku korzystania z platform w blokach mieszkalnych. Wówczas zapięcie na klucz zwiększa bezpieczeństwo korzystania z rozwiązania. Ponadto, każdy może również zaprojektować platformę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb i miejsca, jakie faktycznie ma w garażu. Dzięki temu, wszystko może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *