Czym charakteryzuje się kurs FCE?

W celu potwierdzenia swojego poziomu znajomości języka angielskiego warto zapisać się na odpowiedni egzamin prowadzony przez niezależne instytucje. Uzyskany wynik będzie wówczas wiarygodnym świadectwem, że potrafisz dobrze posługiwać się tym właśnie językiem. Jednym z najbardziej popularnych egzaminów tego rodzaju jest FCE, który przeznaczony jest dla osób posługujących się angielskim na poziomie średniozaawansowanym.

Egzamin Cambridge English: First, który określany jest też jako First Certificate in English (FCE), to jeden z najbardziej popularnych egzaminów językowych na świecie, który organizowany jest przez instytucję Cambridge English. Na świecie przeszło 2,8 tysiąca centrów zajmuje się prowadzeniem egzaminów Cambridge English – również są one organizowane w Polsce.

Zdanie egzaminu FCE to duże udogodnienie, ponieważ pozytywny wynik jest bardzo pomocny w nauce, pracy, a także w życiu. Dzięki niemu możemy między innymi łatwiej dostawać się na uczelnie zagraniczne, korzystać z różnych programów, także honorowany jest on przez instytucje publiczne w celu udokumentowania kwalifikacji językowych. Razem z nim można również łatwiej poszukiwać zatrudnienia, ponieważ pracodawcy mają wtedy wiarygodne potwierdzenie posiadanych przez kandydata zdolności językowych.

Podczas egzaminu First Certificate in English (FCE) sprawdzane są kompleksowo różne kompetencje uczestników – czytanie ze zrozumieniem, gramatyka, słuchanie, mówienie oraz pisanie. Na podstawie uzyskanych wyników wydawane są oceny – pozytywne A, B i C oraz negatywne D i E. Certyfikat FCE ważny jest bezterminowo, ale, oczywiście, można poprawiać swój wynik w kolejnych sesjach.

Jeżeli chcesz zaliczyć egzamin na jak największą liczbę punktów, wybierz się na kurs FCE w Warszawie lub w innym mieście. W trakcie kursy ugruntujesz wiedzę i będziesz przerabiać testy z poprzednich lat, co pomoże ci w zaznajomieniu się ze specyfiką tego egzaminu.

Do zapisania się na kompleksowy kurs FCE w Warszawie zaprasza Szkoła Nauki Języków Obcych Lincoln (Lincoln.edu.pl). Swoim kursantom zapewnia profesjonalne przygotowanie do egzaminów. Z ofertą można zapoznać się na stronie internetowej Lincoln.edu.pl/warszawa.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *