Ruszyła budowa Świerkowej Polany II

W podpoznańskim Robakowie firma Skaland sp. z o.o.  rozpoczęła prace budowlane przy kolejnym etapie swojej  najnowszej inwestycji Osiedla Świerkowa Polana II.  Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do lokali już w czerwcu 2013 roku.
Obecnie realizowana inwestycja jest kontynuacją cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Osiedle Świerkowa Polana, które położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowobudowanego kompleksu mieszkaniowego – Teren, na którym zlokalizowany jest ten etap osiedla został już ogrodzony i zabezpieczony. Wykonane są fundamenty i ściany fundamentowe z bloczków betonowych pod budynkami typu A i B, a obecnie wykonawca rozpoczął stawianie ściany parteru – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland – Przygotowaliśmy również nowe oznakowanie, które w łatwy sposób kieruje na teren budowy już od wjazdu do miejscowości Robakowo – dodaje Piotr Swoboda.  Ponadto w maju deweloper przygotował ofertę promocyjną. Każde zakupione mieszkanie w ramach tej inwestycji premiowane będzie upustem wnoszącym 15 tys.  zł.

       II etap  Osiedla Świerkowa Polana zakłada budowę 140 funkcjonalnych mieszkań, jednakże podzielony
został na trzy osobne części, w których  dostępne będą mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Część lokali przystosowanych będzie do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Na powierzchni od 64. do 72 mkw. deweloper oferuje mieszkania dwupoziomowe z własnym ogrodem. – Mając na uwadze komfort domowników, każde mieszkanie zaprojektowane zostało tak, by wnętrza były jak najlepiej rozplanowane. Na parterze znalazła się część dzienna z salonem kuchnią i łazienką, na piętrze zaś do dyspozycji mieszkańców będzie druga łazienka i dwie lub trzy sypialnie – mówi Piotr Swoboda. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe. W standardzie deweloperskim klient otrzymuje przyłącze do kominka, parapety marmurowe, drewniany taras, instalację c.o. z piecem dwufunkcyjnym oraz domofon i instalację RTV. Ponadto firma Skaland zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci.

      Robakowo zlokalizowane jest zaledwie kilkanaście minut drogi od Poznania. Choć to niewielka i zaciszna miejscowość, to znajdziemy w niej wszystko co niezbędne do życia, w tym szkołę kościół i sklepy.  Dzięki bliskości Trasy Katowickiej dojazd do stolicy wielkopolski nie stanowi żadnego problemu, a znajdujący się na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, stanowi doskonałe zaplecze dla podmiejskiej sypialni, jaką niewątpliwie staje się Robakowo.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *