Ruszyła budowa Świerkowej Polany II

W podpoznańskim Robakowie firma Skaland sp. z o.o.  rozpoczęła prace budowlane przy kolejnym etapie swojej  najnowszej inwestycji Osiedla Świerkowa Polana II.  Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do lokali już w czerwcu 2013 roku.
Obecnie realizowana inwestycja jest kontynuacją cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu Osiedle Świerkowa Polana, które położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowobudowanego kompleksu mieszkaniowego – Teren, na którym zlokalizowany jest ten etap osiedla został już ogrodzony i zabezpieczony. Wykonane są fundamenty i ściany fundamentowe z bloczków betonowych pod budynkami typu A i B, a obecnie wykonawca rozpoczął stawianie ściany parteru – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland – Przygotowaliśmy również nowe oznakowanie, które w łatwy sposób kieruje na teren budowy już od wjazdu do miejscowości Robakowo – dodaje Piotr Swoboda.  Ponadto w maju deweloper przygotował ofertę promocyjną. Każde zakupione mieszkanie w ramach tej inwestycji premiowane będzie upustem wnoszącym 15 tys.  zł.

       II etap  Osiedla Świerkowa Polana zakłada budowę 140 funkcjonalnych mieszkań, jednakże podzielony
został na trzy osobne części, w których  dostępne będą mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Część lokali przystosowanych będzie do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Na powierzchni od 64. do 72 mkw. deweloper oferuje mieszkania dwupoziomowe z własnym ogrodem. – Mając na uwadze komfort domowników, każde mieszkanie zaprojektowane zostało tak, by wnętrza były jak najlepiej rozplanowane. Na parterze znalazła się część dzienna z salonem kuchnią i łazienką, na piętrze zaś do dyspozycji mieszkańców będzie druga łazienka i dwie lub trzy sypialnie – mówi Piotr Swoboda. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe. W standardzie deweloperskim klient otrzymuje przyłącze do kominka, parapety marmurowe, drewniany taras, instalację c.o. z piecem dwufunkcyjnym oraz domofon i instalację RTV. Ponadto firma Skaland zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci.

      Robakowo zlokalizowane jest zaledwie kilkanaście minut drogi od Poznania. Choć to niewielka i zaciszna miejscowość, to znajdziemy w niej wszystko co niezbędne do życia, w tym szkołę kościół i sklepy.  Dzięki bliskości Trasy Katowickiej dojazd do stolicy wielkopolski nie stanowi żadnego problemu, a znajdujący się na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, stanowi doskonałe zaplecze dla podmiejskiej sypialni, jaką niewątpliwie staje się Robakowo.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *