Ostatnie 4 miejsca na studiach podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe”

Open_Brokers

Do 31 października trwają zapisy do drugiej edycji biznesowych studiów podyplomowych – „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” na UMCS w Lublinie. Na studentów czekają ostatnie 4 miejsca.

„Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni” (A. Onassis). Ekspercka wiedza o prowadzeniu biznesu w ubezpieczeniach i finansach przyciąga tych, którzy chcą odnieść sukces w branży finansowej.  Studenci pierwszej  edycji studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” wysoko ocenili zarówno program, jak i przygotowanie trenerów. Ten kierunek pokazuje zasady efektywnego działania na rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego z punktu widzenia agenta, pośrednika finansowego, doradcy ds. ubezpieczeń, menadżera i dyrektora sprzedaży.

Korzyści dla słuchaczy II edycji studiów „Ubezpieczenia pośrednictwo finansowe” to przede wszystkim: praktyczne przygotowanie do pracy w branży finansów i ubezpieczeń, wzmocnienie pozycji na rynku pracy, poprawa wyników sprzedaży, wzrost efektywności działań menadżerskich, przygotowanie do prowadzenia własnej firmy w branży ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.

– W programie studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” połączyliśmy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie biznesowe praktyków z branży finansów. Kierunek dołączył do oferty UMCS w Lublinie po to, aby dać słuchaczom wymierne korzyści, jak wzmocnienie pozycji na rynku pracy, możliwość założenia własnego, zyskownego biznesu, zawodowa niezależność – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe od wielu lat przyciągają tysiące osób, pracujących na swój zawodowy sukces. Firmy z branży finansów i ubezpieczeń systematycznie deklarują najwyższy wskaźnik zadowolenia z sytuacji rynkowej (www.stat.gov.pl). Jednak o sukcesie w tej branży decyduje doświadczenie i biznesowa wiedza praktyczna – trzeba stale doskonalić swoje umiejętności, by spełniać rosnące wymagania klientów.

– W Open Brokers promujemy najwyższe standardy doradztwa w ubezpieczeniach, bo wiemy, że branża ubezpieczeń i finansów potrzebuje profesjonalistów. Dlatego studentom kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” dajemy dostęp do branżowej wiedzy i doświadczenia praktyków. Pokazujemy realne możliwości rozwoju biznesu, stawiając na praktyczną stronę ubezpieczeń. Pierwsza edycja studiów pokazała nam, że ten kierunek spełnia oczekiwania naszych słuchaczy – mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers S.A.

Więcej informacji o kierunku oraz zapisy na studia na stronie www UMCS.

 


Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń – poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i szeroką edukację. Już 50.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.

No votes yet.
Please wait...
Ewa Adaszyńska

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *