Sabotażysta – fajna gra karciana – instrukcja skrócona

Gracze wcielają się w role kopaczy budujących tunel w poszukiwaniu złota. Wśród krasnoludów znajdą się sabotażyści, chcący utrudnić im drogę do zwycięstwa. Trzeba być czujnym, aby zdemaskować przeciwników i dotrzeć do upragnionego złota.

Gracze biorący udział w rozgrywce zostają podzieleni na dwie grupy – kopaczy i sabotażystów, jednak czyni się to w sposób tajny. Nikt nie wie, kto jest po czyjej stronie. Każda z grup ma odmienny cel: kopacze chcą wydrążyć tunel do złota, a sabotażyści chcą im w tym przeszkodzić, zachowując złoto dla siebie.

sabotazystagra1W swoim ruchu gracz zagrywa Jedną kartę tunelu lub akcji. Karty tunelu układa się na stole tworząc przejścia wykopane przez graczy, a karty akcji zagrywa się na innych. Pozwalają one na uszkodzenie czyjegoś sprzętu (gdy podejrzewamy, że gracz jest z przeciwnej drużyny) lub na jego naprawienie (gdy domyślamy się, że gracz z uszkodzonym sprzętem to nasz sprzymierzeniec).

Jeżeli kopacze zdołają przebić tunel do skarbu, otrzymują nagrodę w postaci bryłek złota, podczas gdy sabotażyści odchodzą z pustymi rękoma. Jeśli jednak kopacze poniosą porażkę, nagrodę zgarniają sabotażyści.

Gra do kupienia na stronie
http://tylkorelaks.pl/125-sabotazysta-5907732314489.html

W ramach rozgrywki przeprowadza się trzy rundy, za każdym razem na nowo rozdzielając role. Zwycięzcą zostaje gracz, który na koniec gry posiada najwięcej złotych samorodków.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *