Motocyklem dookoła Polski!

10 motocyklistów, prawie 3500 km i tylko 7 dni. Ludzie w różnym wieku, o różnych profesjach. Miłość do jednośladów i pasja podróżowania sprawiły, że od miesięcy tylko jedno im w głowie – podróż Dookoła Polski!

Już 26 maja rozpocznie się podróż Dookoła Polski z udziałem grupy zapalonych miłośników motocykli. Start wydarzenia będzie miał miejsce w Poznaniu. Trasa zaplanowana jest na siedem dni (do 02 czerwca 2012 roku). Przy wsparciu systemu Yanosik.pl przebieg trasy będzie można śledzić na żywo na stronie internetowej  motokm.pl – do czego gorąco zachęcają uczestnicy wyprawy.

Pomysł na wyjazd zrodził się podczas jednego ze spotkań grupowych. Wyprawa ma na celu sprawienie radości nie tylko uczestnikom, ale także innym fanom jednośladów, a także mieszkańcom odwiedzanych regionów. Chcą również pokazać sceptykom tego sportu, że motocykliści to przyjazna społeczność kierowców, a tym samym zmienić sposób postrzegania ich wyłącznie jako tzw. dawców organów. Oprócz zwiedzania i spotkań z innymi fanami
z całego kraju, planowana jest również wizyta w jednym z domów dziecka na wschodzie Polski.

Źródło: Yanosik.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *