Motocyklowe premiery w Centrum MT Polska

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska już po raz czwarty zorganizowana zostanie Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Miłośnicy jednośladów na miejscu będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów czy akcesoriów motocyklowych. Ponadto podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną liczne nowości motocyklowe, w tym różnorodne modele jednośladów znanych marek debiutujące w sezonie 2012. Na uczestników czekać będą też atrakcyjne występy na scenie, jak pokaz capoeiry oraz akrobatyka na szarfie. IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w dniach 2-4 marca 2012r. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Motoroni.

– Już od pierwszej edycji mamy przyjemność gościć w naszym centrum imprezę, którą jest największą w Polsce wystawą motocykli i skuterów. Miłośnicy takich pojazdów również w tym roku będą mieć okazję, by na trzy dni przenieść się do fascynującego świata motoryzacji w Centrum MT Polska i z bliska przyjrzeć się najnowszym modelom różnorodnych maszyn. Nasze centrum doskonale sprawdza się w przypadku tego typu ekspozycji. Dysponujemy bowiem ogromną przestrzenią wystawienniczą, która umożliwia pełną swobodę aranżacji i odpowiednią prezentację takich eksponatów, jak motocykle, quady czy skutery ­– mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Na fanów motoryzacji podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów czekać będą najnowsze modele maszyn na sezon 2012, w tym nowe maksi skutery BMW C 600 i C 650 GT, nowa odsłona Yamaha T-Max, skutera Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 cm3. Z kolei wielbiciele Hondy będą mogli zobaczyć m.in. najnowszy model CBR1000RR Fireblade, Crosstourer, który bazuje na unikalnej konstrukcji silnika o układzie V4. Przez trzy dni wystawy zaprezentowany zostanie pełen przekrój ofert rynku motocyklowego.

Wystawa będzie otwarta w piątek, 2 marca, od godz. 10.00 do 12.00 dla prasy, dla pozostałych zwiedzających w godzinach 12.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę, 3 i 4 marca, od 10.00 do 18.00. Bilety normalne w cenie 25 zł i bilety ulgowe dla dzieci do lat 10 w cenie 15 zł do nabycia będą w kasach targowych na terenie MT Polska. Bilety są ważne na jeden dzień.

Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w którym odbędzie się IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów położone jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na miejsce można dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągami Kolei Mazowieckich.

***

Spółka Międzynarodowe Targi Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów i spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

Firma Międzynarodowe Targi Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *