Portal turystyczny zaprasza!

Serwis www.turystyka24h.pl to jeden z największych portali turystycznych w polskiej sieci. Od lat dostarcza najnowszych wiadomości o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej, imprezach branżowych czy najważniejszych wydarzeniach.

Serwis posiada rozbudowane biuro prasowe, z którego korzystają firmy i organizacje turystyczne, właściciele obiektów noclegowych, touroperatorzy czy organizatorzy imprez. Dzięki Centrum Informacji Prasowych trafiają oni do licznych czytelników, odwiedzających serwis.

Osoby wybierające się na wakacje lub ferie, powinny nie tylko skorzystać z przewodników i porad turystycznych, ale i z wyszukiwarki noclegów.  Hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska, apartamenty, domki letniskowe- wybór jest bardzo bogaty i zawiera obiekty noclegowe z całego kraju.

Polecamy serwis www.turystyka24h.pl – informacje turystyczne 24h na dobę!

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
www.turystyka24h.pl

Www.turystyka24h.pl to serwis prezentujący najnowsze wiadomości turystyczne - informacje o atrakcjach turystycznych, podróżach, noclegach, pogodzie, najważniejszych imprezach turystycznych i wydarzeniach w kraju,

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *