Wyprawka na dobry początek nowego roku szkolnego

Nowy rok szkolny tuż-tuż – głowy rodziców i dzieci zaprząta kompletowanie wyprawki szkolnej. Najmłodsi nie mogą się już doczekać wycieczek do sklepów, a rodzice mają nadzieję na zakup akcesoriów szkolnych jak najwyższej jakości, jak najwydajniejszych, w jak najrozsądniejszej cenie.

Start w nowy rok szkolny z pewnością będzie udany z artykułami szkolnymi Bambino, które nie tylko spełniają marzenia uczniów, ale też odpowiadają na potrzeby wymagających rodziców i nauczycieli. Dobrze znana wszystkim marka Bambino pozwala rozwijać się maluchom niezależnie od ich ulubionej kreatywnej czynności, oferując produkty do malowania, rysowania, lepienia, klejenia czy wycinania. Stworzone z myślą o dzieciach artykuły pobudzają ich wyobraźnię, pomagając przedstawić innym ich wewnętrzny świat. Barwne i nowoczesne artykuły plastyczne i papiernicze wspierają dzieci w rozwijaniu ich twórczej ekspresji, dając im nieograniczone pole do popisu. Funkcjonalne i ergonomiczne opakowania z sympatycznymi zwierzakami, szeroka gama kolorów kredek, farb i papierów kolorowych oraz stosowna konsystencja produktów sprawiają, że mali artyści bez oporów podejmują przeróżne aktywności plastyczne.

Obowiązkowym elementem wyprawki szkolnej są znane wszystkim kultowe kredki Bambino, które wyróżniają się m.in. wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Dostępne są w różnych zestawach kolorystycznych, od 6 po 24 kolory. Wykonane z glinki kaolinowej o wiele lepiej radzą sobie niż kredki świecowe czy woskowe. Idealnie wypełniają duże płaszczyzny oraz pozwalają wykonywać miękkie przejścia między kolorami. Młodzi artyści mają także do wyboru grube kredki Bambino w oprawie drewnianej, które doskonale dopasowują się do małej rączki dziecka. Odpowiednia długość, kształt i stosowne wyważenie kredki ułatwiają maluchowi utrzymanie narzędzia w dłoni i sprawne stawianie kreski. Używając kredek Bambino, dziecko się nie męczy, a rysowanie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Polska produkcja, wieloletnia tradycja, wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że produkt cieszy się zaufaniem konsumentów, w tym nauczycieli, którzy rekomendują kredki Bambino swoim uczniom.

Bambino to jednak nie tylko kredki. Do szkolnego plecaka warto spakować także plastelinę Bambino, która nie brudzi rąk i przede wszystkim nie wysycha na powietrzu, dzięki czemu dziecko może wykorzystywać ją wiele razy. Gama kolorów plasteliny jest bardzo szeroka (od 6 do 24 kolorów), a do zestawów składających się z 18 i 24 kolorów mali artyści otrzymują podkładkę do prac plastycznych gratis!

Konieczne w wyprawce szkolnej są także farby plakatowe, które mogą być stosowane bez użycia wody i nie skraplają się na podłożu. Idealnie rozprowadzają się na różnych materiałach, a dzieci mogą ich używać również do tworzenia witraży, próbując przy tym nowej zabawy, zwłaszcza, że paleta kolorów wychodzi poza standardowe barwy. Gamę uzupełniają kolory fluorescencyjne, brokatowe, złoty srebrny i cielisty.

Wyprawka szkolna to jednak nie tylko produkty plastyczne. Oprócz kredek, pasteli, farb, plasteliny, nożyczek czy kleju, niezbędne w szkole są również artykuły papiernicze. Młodzi artyści mogą przedstawiać swoje dzieła na blokach rysunkowych i technicznych, zarówno z białymi, jak i kolorowymi kartkami. Wspaniałe wycinanki i wyklejanki są możliwe dzięki zeszytom papierów kolorowych (nabłyszczanych i samoprzylepnych).

Przydatne w szkole czy przedszkolu są także funkcjonalne teczki z gumką lub z rączką, do których uczeń może schować swoje prace oraz pakowne kuferki, w które z łatwością pomieszczą niezbędne przybory i umożliwią ich przenoszenie.

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto przypomnieć rodzicom, że przygotowując wyprawkę szkolną powinni zadbać nie tylko o radość, ale i o bezpieczeństwo dziecka. Dlatego też warto zwrócić uwagę na produkty Bambino, które produkowane są w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/ WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz z rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki z dn. 5 kwietnia 2011 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Produkcja kredek Bambino odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Pruszkowie, który posiada wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Daje to rodzicom pewność, że pociecha może bezpiecznie rozwijać swoje zdolności.

Produkty marki Bambino można nabyć w sklepach papierniczych, internetowych, księgarniach oraz sieciach handlowych na terenie całego kraju.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *