Branża konferencyjna ma swoich pionierów!

Wraz z nowym rokiem praktycznie każda branża robi podsumowanie, raporty i plany na przyszłość. Także przedstawiciele branży konferencyjnej analizują najważniejsze wydarzenia roku gorąco przygotowując się na te nadchodzące.

Przy tej okazji warto przypomnieć fakty dotyczące branży konferencyjnej i jej wejścia w świat Internetu.

To właśnie serwis e-konferencje.pl jako jeden z pierwszych i największych serwisów branży konferencyjnej w Polsce przecierał szlaki w tej prężnej dziedzinie rynku. Rosnąca siła portalu i systematyczny wzrost oglądalności spowodował, że serwis jako jeden z najbardziej liczących się w sieci wyznaczał trendy w reklamie dla branży.

Wiele ciekawych doskonale przygotowanych sal na konferencje w tutaj.

Profesjonalne i indywidualne podejście do klientów wyróżniało i nadal wyróżnia serwis na tle konkurencji – to właśnie tu usługi wykraczają poza standardowe rozwiązania! To jedyne miejsce w sieci, gdzie mogą reklamować się zarówno pojedyncze sale konferencyjne jak i typowe centra konferencyjno-usługowe, a także profesjonalni organizatorzy imprez.

W tym miejscu warto przypomnieć, że serwis e-konferencje.pl od lat jest najsilniejszy w branży!

Zespół serwisu już pracuje nad kolejnymi nowoczesnymi rozwiązaniami dla branży, o których poinformujemy w najbliższym czasie na łamach prasa24h.pl.   

Zapraszamy na www.e-konferencje.pl

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Obiekty i sale konferencyjne

Katalog obiektów i usług konferencyjnych - zapraszamy! Znajdziemy w nim informacje o miejscach tradycyjnie kojarzonych z konferencjami (hotele, centra kongresowe, sale konferencyjne), jak i ośrodkach kulturalnych lub wypoczynkowych, udostępniających profesjonalnie urządzone sale.

1 Comment

 1. Avatar
  Marek Sierpień 09, 2019

  Konferencje, szkolenia to doskonała opcja dla przedsiębiorców doskonalenia i zdobywania wiedzy. Na stronie http://www.firmy24h.pl/ porady biznesowe. Jednak to właśnie na spotkaniach biznesowych można uzyskać bezpośrednie kontakty, które mogą zaowocować kolejnymi pomysłami na biznes.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *