Niebezpieczne praktyki

Świat staje się coraz bardziej zdemoralizowany. Nielegalna w Polsce aborcja zbiera wielkie żniwo śmierci w nielegalnych klinikach, przytłoczeni problemami i pędem życia ludzie odbierają sobie życie, a na słowo Jezus ludzie krzywią się z pogardą lub śmieją się.

Niewątpliwie nasz świat zmierza na samo dno moralności i ludzkich zachowań. Oglądamy wypowiedzi specjalistów, kiedy to argumentują za i przeciw aborcji. Ten fakt sam w sobie świadczy o tym, jak nisko upadło nasze społeczeństwo, a dotknie samego dna kiedy mordowanie dzieci stanie się legalne. Na samą myśl o tym, że zostaje zabite bezbronne dziecko, wszystko krzyczy przeciw. Jednak na wieść o tym, że to własna matka postanowiła uśmiercić synka lub córkę, człowiek zaczyna wątpić w jakiekolwiek oznaki ludzkości i serca. Jakim trzeba być egoistą i szaleńcem, aby zamordować swoje własne dziecko. Jak zdemoralizowany jest ten świat, skoro problem ten jest tak popularny.

weapon-424772_640

Fala samobójstw nie maleje, ciągle ludzie twierdzą, że to rozwiązanie ich problemów, co jest straszliwym kłamstwem. Coraz większą popularnością cieszą się rozmaite praktyki okultystyczne, religie wschodu, horoskop i czary, które wyrządzają poważne szkody wśród nieświadomych praktykantów. Świadomość niebezpiecznych praktyk jest znikoma, a ludzie którzy szydzą z Boga i religii, sięgają po to na przekór, aby pokazać, że tamci są w błędzie. Ich ignorancja kończy się jednak tragicznie, kiedy siły ciemności zaczynają zatruwać ich życie. Niezależnie od tego, czy człowiek jest wierzący, czy też nie, największą głupotą jest brać udział w jakichkolwiek praktykach zabranianych surowo przez Boże Słowo. Rozsądek podpowiada, że jeśli coś jest zabronione, a wielu ludzi wierzy, że jest ku temu powód, należy raczej unikać tego co zabronione, w razie, gdyby mieli rację.

Faktem jest, że na świecie jest coraz gorzej. Biblijne proroctwa wypowiedziane tysiące lat temu sprawdzają się na naszych oczach i tylko najwięksi ignoranci odrzucą to bez zgłębienia tematu. Bezbożność osiąga poziom krytyczny, bo kiedy tylko wspomni się imię Jezus, ludzie śmieją się, lub patrzą z pogardą. To zły czas, jednak każdy może wybrać swoją drogę, dobrą lub złą. Można śmiać się z tego co mówi Biblia i gorzko tego żałować w przyszłości, ale można też przyjąć to co mówi Boże Słowo. Wybór należy do każdego człowieka.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *