Niebezpieczne praktyki

Świat staje się coraz bardziej zdemoralizowany. Nielegalna w Polsce aborcja zbiera wielkie żniwo śmierci w nielegalnych klinikach, przytłoczeni problemami i pędem życia ludzie odbierają sobie życie, a na słowo Jezus ludzie krzywią się z pogardą lub śmieją się.

Niewątpliwie nasz świat zmierza na samo dno moralności i ludzkich zachowań. Oglądamy wypowiedzi specjalistów, kiedy to argumentują za i przeciw aborcji. Ten fakt sam w sobie świadczy o tym, jak nisko upadło nasze społeczeństwo, a dotknie samego dna kiedy mordowanie dzieci stanie się legalne. Na samą myśl o tym, że zostaje zabite bezbronne dziecko, wszystko krzyczy przeciw. Jednak na wieść o tym, że to własna matka postanowiła uśmiercić synka lub córkę, człowiek zaczyna wątpić w jakiekolwiek oznaki ludzkości i serca. Jakim trzeba być egoistą i szaleńcem, aby zamordować swoje własne dziecko. Jak zdemoralizowany jest ten świat, skoro problem ten jest tak popularny.

weapon-424772_640

Fala samobójstw nie maleje, ciągle ludzie twierdzą, że to rozwiązanie ich problemów, co jest straszliwym kłamstwem. Coraz większą popularnością cieszą się rozmaite praktyki okultystyczne, religie wschodu, horoskop i czary, które wyrządzają poważne szkody wśród nieświadomych praktykantów. Świadomość niebezpiecznych praktyk jest znikoma, a ludzie którzy szydzą z Boga i religii, sięgają po to na przekór, aby pokazać, że tamci są w błędzie. Ich ignorancja kończy się jednak tragicznie, kiedy siły ciemności zaczynają zatruwać ich życie. Niezależnie od tego, czy człowiek jest wierzący, czy też nie, największą głupotą jest brać udział w jakichkolwiek praktykach zabranianych surowo przez Boże Słowo. Rozsądek podpowiada, że jeśli coś jest zabronione, a wielu ludzi wierzy, że jest ku temu powód, należy raczej unikać tego co zabronione, w razie, gdyby mieli rację.

Faktem jest, że na świecie jest coraz gorzej. Biblijne proroctwa wypowiedziane tysiące lat temu sprawdzają się na naszych oczach i tylko najwięksi ignoranci odrzucą to bez zgłębienia tematu. Bezbożność osiąga poziom krytyczny, bo kiedy tylko wspomni się imię Jezus, ludzie śmieją się, lub patrzą z pogardą. To zły czas, jednak każdy może wybrać swoją drogę, dobrą lub złą. Można śmiać się z tego co mówi Biblia i gorzko tego żałować w przyszłości, ale można też przyjąć to co mówi Boże Słowo. Wybór należy do każdego człowieka.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *