Röben zaprasza na targi BUDMA

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia największych w Polsce targów budowlanych Budma, które w tym roku odbędą się w terminie 10-13 marca, pod hasłem: Materiały, Systemy, Technologie. Jak co roku, wśród wystawców nie zabraknie firmy Röben

Cztery targowe dni będą okazją do obejrzenia i zapoznania się z nowościami oraz topowymi produktami producenta ceramiki budowlanej. Premierowe prezentacje przypadną w udziale płaskiej dachówce Bergamo, idealnej w przypadku projektów utrzymanych w minimalistycznym charakterze. – Nową dachówkę cechuje przede wszystkim forma – prosta, pozwalająca uzyskać jednolitą powierzchnię dachu, czyli efekt pożądany w przypadku nowoczesnych, kubicznych brył. Modny kształt dachówki jest przede wszystkim świetną propozycją dla inwestorów, które w swoich projektach zdecydowały się na dach o dużej powierzchni i niewielkim stopniu skomplikowania – opisuje nowy produkt Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben. Wśród prezentowanych nowości znajdzie się również kolekcja rustykalnych cegieł klinkierowych, którą wyróżnia chropowata, niejednolita powierzchnia lica. Nie zabraknie także innych produktów ceramicznych z regularnej oferty producenta, w tym pokryć dachowych z systemu Piemont, MONZAplus i Bornholm oraz pustaka Thermoziegel, również ze zintegrowaną izolacją cieplną. Odwiedzający stoisko firmy Röben (hala 7A, miejsce 26) będą mogli skorzystać z doradztwa produktowo-technicznego.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *