Grudzień z gwiazdami w Klubie Komediowym

Grudzień, choć dla ludzi sceny jest miesiącem krótkim, będzie obfitował w liczne niespodzianki dla widzów Klubu Komediowego. Na scenie przy pl. Zbawiciela razem z teatrem improwizowanym Klancyk wystąpi Janusz Gajos. Po raz pierwszy na scenie Klubu wystąpi również, ze swoim autorskim programem, Jacek Fedorowicz. Pod koniec miesiąca odbędzie się tzw. Showcase, czyli jeden wieczór prezentujący to, co w Klubie jest najciekawsze.

Na początku miesiąca, 6 grudnia w Mikołajki, zapraszamy na specjalną edycję Bitwy na dubbingi. To impreza, w której komicy podkładają na żywo dubbing pod krótkie klipy filmowe, wcześniej ich nie znając. Tym razem zmierzą się z filmami o tematyce świątecznej. Dzień później 7 grudnia wszystkich rodziców i dzieci zapraszamy na mikołajkowy spektakl dla najmłodszych. Przedstawienie będzie improwizowane na żywo, a swymi inspiracjami współtworzyć je będą same dzieci.

10 grudnia zapraszamy na kolejną edycję Wiadomości z ostatniej chwili, improwizowany spektakl, którego partnerem jest Faktoid. Tym razem gościem specjalnym, który przygotuje nagłówki z gazet, będzie Michał Migała, dziennikarz radiowy związany aktualnie z radiową Czwórką. Do przyniesionych przez gościa wycinków z gazet improwizatorzy zagrają serię scen, które będą komentować najdziwniejsze nawet zdarzenia z Polski i ze świata.

13 grudnia Teatr improwizowany Klancyk zagra do monologów wybranych i wygłoszonych przez Janusza Gajosa. Klancyk wielokrotnie zapraszał różnych artystów do wspólnych występów m.in. Mariusza Szczygła czy Szczepana Twardocha. Tym razem udało się zaprosić wybitnego aktora filmowego i teatralnego. Janusz Gajos wygłosi monologi na żywo, jakie to będą teksty? Tego dowiemy się dopiero w dniu spektaklu. Na ich bazie aktorzy Klancyka zagrają improwizowane sceny.

Klub Komediowy stara się zapraszać artystów, których dorobek ceni i uważa, że należy ich dokonania również przypominać młodszej widowni. Z tej okazji 18 grudnia odbędzie się premiera autorskiego wieczoru Jacka Fedorowicza. Ten satyryk, dziennikarz i aktor, znany choćby z programu rozrywkowego „Dziennik telewizyjny” obiecał – tu cytat – „nie gadać dłużej niż godzinę i kwadrans”. Zobowiązał się wykonać co najmniej dwa monologi rozśmieszające, pod warunkiem, że nie będziemy na niego wołali „stand-uper”. 21 grudnia powtórzy swój występ, który nazwał Jacek Fedorowicz – Wieczór pierwszy.

W grudniu powróci również listopadowa premiera Klubu, czyli 2 odcinek „Fabularnego przewodnika po – zniknięcie baristki w ekspresie”. Po pierwszym odcinku, który spotkał się z żywiołowym przyjęciem publiczności, tym razem bohaterami została para detektywów, która spróbuje rozwiązać przypadek zniknięcia nie znanej nikomu baristki w dusznej przestrzeni anonimowej i na pewno nie sieciowej kawiarni. Podczas śledztwa napotykają szereg postaci dziwnych i dziwniejszych, m.in. Błędną Kelnerkę, Szarą Szafiarkę i Muzę porzuconą z wierszem na ręku. Spektakl można będzie obejrzeć przez kilka wieczorów, po raz pierwszy 14 grudnia.

Natomiast pod koniec miesiąca, 30 grudnia w klubie odbędzie się Showcase, czyli impreza, która ma na celu przybliżenie wszystkim tego, co robimy i czego można się spodziewać w Klubie Komediowym. Jednego wieczoru na scenie zobaczymy teatry improwizowane, stand-up, spektakle, koncert impro, dubbing i inne dziwne rzeczy, którymi się zajmujemy na co dzień.

Przedsylwestrowe szaleństwo w ramach najlepszej komedii na żywo w mieście gwarantowane.

Oprócz tych wydarzeń zapraszamy na stałe elementy repertuaru w Klubie takie jak czwartkowe wieczory ze Stand-up Polska oraz piątkowe występy teatru improwizowanego Klancyk.

W grudniu, aby uciec od szaleństwa świątecznych przygotowań, na pewno warto będzie się udać do kulturalnej piwnicy przy pl. Zbawiciela.

Szczegółowa rozpiska wydarzeń Klubu Komediowego:

https://www.facebook.com/KlubKomediowy/events

Bilety: rezerwacje@komediowy.pl lub tel. 517 876 360

Klub Komediowy

Ul. Nowowiejska 1

https://www.facebook.com/KlubKomediowy

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *