Pomysł na świąteczny modny prezent? Mała i wygodna maszyna do szycia JUKI HZL-29Z!

Powraca moda na domowe krawiectwo, samodzielne tworzenie oryginalnych ubrań, zabawek czy elementów wystroju wnętrz. Nowoczesna i lekka maszyna JUKI HZL-29Z, to pomysł na praktyczny prezent, który przyda się w każdym w domu, wpisując w modny nurt samodzielnego szycia.

Szycie stało się trendy! Znów coraz chętniej sięgamy po domowe maszyny, by samodzielnie stworzyć oryginalne kreacje, dopasowane do stylu i figury, ozdabiać i przerabiać ubrania, samodzielnie uszyć zabawkę, zasłony czy poduszki. Nowoczesna maszyna do szycia może być jednym z najbardziej oczekiwanych prezentów pod tegoroczną choinką. Mikołajowi polecamy prosty w obsłudze model JUKI HZL-29Z praktyczny prezent, który zapewni idealne efekty i sprawi, że domowe szycie stanie się nową pasją.

Stebnówka JUKI HZL-29Z to mały (wym. 38 cm x 28 cm x 19 cm, waga 5,9 kg) i wygodny model, wyposażony w 22 rodzaje najpopularniejszych ściegów, umożliwiający idealne szycie materiałów różnej grubości czy wielu warstw na raz. W maszynie zastosowano praktyczne rozwiązania, takie jak automatyczne nawlekanie nici, dodatkowe ząbki transportu, stopkę do obszycia dziurek czy przezroczystą pokrywkę – wszystko po to, by zapewnić maksymalny komfort pracy, także osobom początkującym. Duże pokrętło umożliwia wybór i łatwą zmianę ściegu lub pozycji igły. Maszyna posiada cylindryczne ramię, umożliwiające szycie i podwijanie rękawów i nogawek, a także wbudowane oświetlenie LED i pojemnik na akcesoria. Stabilna konstrukcja zapewnia cichą pracę maszyny, a trwałe metalowe części i japońska precyzja wykonania sprawiają, że jest ona niezawodna.

Cena brutto 599,00 zł

Parametry techniczne JUKI HZL-29Z

Liczba ściegów: 22

Regulacja długości ściegu: płynna 0-4mm

Regulacja szerokości ściegu: płynna 0-6,5 mm

Nawlekacz do igły: tak

Możliwość szycia podwójną igłą: tak

Chwytacz: rotacyjny

Wymiary: Szer. 388 x wys. 288 x gł. 198 mm

Waga: 5,9 kg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *