E-papieros – sposób na rzucenie palenia?

Osoby, które słyszą, że elektroniczny papieros jest sposobem na rzucenie palenie pukają się w głowę. Jak to ma niby pomóc skoro nadal palimy? Pozornie wygląda to właśnie w taki sposób, ale jak się przyjrzymy to wszystko będzie inaczej.


Zalety

Jeśli chcemy rzucić palenie to trzeba znaleźć na to sposób. Każdy palacz, który od wielu lat pali ma wiele teorii na ten temat. Nawet niektóre z nich zostały wprowadzone w życie, ale nie przyniosły żadnych efektów. Po prostu to nie jest takie łatwe, na jakie wygląda. Z e-papierosem będzie to naprawdę bardzo łatwe. Palić kilkanaście czy nawet więcej zwykłych papierosów dziennie trujemy siebie i nasze otoczenie. Wyjście z takiego uzależnienia nie jest łatwe. Mało tego rzucenie palenia z dnia na dzień jest bardzo szkodliwe. Wiele osób zapadało na ciężkie choroby, a nawet umierało. Dlatego elektroniczny papieros jest takim stanem pośrednim. Z jednej strony już nie palimy zwykłych papierosów, ale z drugiej strony nadal mamy odruch palenia, który zaspokajamy. Różnica jednak polega na tym, że nie śmierdzimy i nie trujemy substancjami szkodliwymi swojego organizmu.


Wady

Trudno wymieniać jakieś racjonalne wady poza tymi, które zostały wymyślone przez koncerny tytoniowe, które widzą, że tracą coraz więcej klientów. Nie podoba im się to, bo uciekają im pieniądze i zrobią wszystko, żeby poszła jak najskuteczniejsza antyreklama elektronicznych papierosów.

Warto rzucić palenie z elektronicznym papierosem, bo to będzie tylko dla naszego zdrowia. Jeśli zaczniemy palić e-papierosa to szybko wyjdziemy z nałogu. Jeśli lekarz nam zalecił rzucenie palenie, ale my się boimy o swoje zdrowie to zróbmy to z pomocą e-papierosa. Na zachodzie od dawna jest wprowadzana taka metoda, bo jest ona bardzo skuteczna. Żadna inna metoda, jaką chcemy zastosować nie będzie dawała takich efektów. Skoro chcemy rzucić palenie to się za to weźmy i raz na zawsze z tym skończmy. Od razu zaczniemy oddychać świeżym powietrzem i inaczej patrzeć na otaczający nas świat. Życie palacza nie jest zbyt wesołe.

Moj-fajek – e papierosy cena i jakość idą w parze !

141530529325130400e

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *