Dzień Otwarty w Dworze Marcelin

Położona w sercu starego Grunwaldu inwestycja SAP-PROPERTY w sobotę 13 września otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. Tego dnia Dwór Marcelin po raz pierwszy zaprezentuje dwa nowe mieszkania jedno i dwupoziomowe, wykończone pod klucz.

Prace przy realizacji ostatniego z etapów inwestycji zakończyły się w ubiegłym roku, a co za tym idzie wszystkie mieszkania są już gotowe do odbioru. – Zdecydowaliśmy się na zaaranżowanie dwóch diametralnie różnych mieszkań. Jednego czteropokojowego, z dwoma łazienkami, salonem o wysokości dwóch kondygnacji i sypialniami na poddaszu oraz drugiego bardzo klasycznego dwupokojowego lokalu. Chcemy przez to pokazać jak wielki potencjał kryją zrealizowane przez nas mieszkania – mówi Marcin Witkowski, Dyrektor Regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. – Dodatkowo podczas dnia otwartego do dyspozycji przybyłych gości będzie architekt wnętrz, który podpowie jak można dopasować do swoich potrzeb wybrane mieszkanie – dodaje. Budynki będą dostępne dla zwiedzających w najbliższą sobotę, tj. 13 września, w godzinach 10.00 do 16.00. Na przybyłych gości oczekiwać będą pracownicy biura sprzedaży, którzy oprowadzą Klientów po budynkach, pokażą układy lokali, a także opowiedzą o elementach wyróżniających inwestycję na tle innych nieruchomości.

Dwór Marcelin to stylowy kompleks trzech kameralnych budynków mieszkalnych, który swoją architekturą nawiązuje do okolicznej zabudowy willowej. Pomiędzy budynkami znajduje się wewnętrzny dziedziniec z zielonym patio i placem zabaw. Pierwszy etap inwestycji zlokalizowany jest od strony ulicy Marcelińskiej. Składa się z budynku apartamentowego, z 29 lokalami mieszkalnymi i usługowymi, o powierzchni od 87 do 133 mkw. Na kondygnacji podziemnej znajduje się hala garażowa i komórki lokatorskie. Drugi etap Dworu Marcelin usytuowany jest pomiędzy ulicami Lubeckiego i Włodkowica. W tych budynkach zrealizowane zostały 24 mieszkaniach o dwóch różnych metrażach: 2-pokojowe o powierzchni 55 m.kw oraz 3-pokojowe o powierzchni 79 m.kw. W standardzie mieszkania zostały wyposażone w drewniane okna z roletami, dębowe parapety oraz balkony lub tarasy, wykonane z drewna egzotycznego. Każde z mieszkań posiada również logotermę podłączoną do cieplika miejskiego. Rozwiązanie to umożliwia samodzielne sterowanie temperaturą w mieszkaniu za pomocą pokojowych programatorów. Lokale w inwestycji mają od 2,9 do 3,6 m wysokości. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowane zostały wózkarnia, komórki lokatorskie oraz garaż z miejscami postojowymi.

Lokalizacja Dworu Marcelin łączy w sobie spokój, z którego znany jest Stary Grunwald z zaletami miejskiego życia. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, oraz przedszkole i szkoły wszystkich stopni. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej w prosty i szybki sposób można się dostać do ścisłego centrum Poznania, zarówno autobusem jak i tramwajem.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *