Pij Twista i czerp radość z życia! Trwa kampania reklamowa jogurtów Twist marki Bakoma

Nie każdy powinien tańczyć twista, ale każdy powinien Twista spróbować!”. Zakręcony jogurt ruszył z roztańczoną kampanią reklamową przypominając wszystkim, że Twist jest do picia, nie do tańczenia. Głównym celem kampanii „Każdy powinien spróbować Twista” jest wzmocnienie wizerunku marki oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Za zakup mediów odpowiada Universal McCann.

Głównym motywem filmu reklamowego Bakomy jest taniec. Jego bohaterowie mierzą się z tą trudną sztuką i wychodzi im to dosyć kiepsko. Jak widać śpiewać „każdy może”, ale tańczyć już niekoniecznie. 30-sekundowy spot podsumowuje zabawne hasło reklamowe – „Nie każdy może tańczyć, ale każdy może wypić Twista”.

Konkurs Twist&Szał

Nowa kampania skierowana jest do młodych, aktywnych ludzi, którzy nie lubią nudy, cieszą się każdą chwilą i cenią czas spędzony z przyjaciółmi. Wyzwaniem, które stawia im Bakoma jest multimedialny konkurs Twist&Szał. Zasady są proste. Należy nagrać własną wersję reklamy w rytm muzyki ze spotu reklamowego, zamieścić w serwisie YouTube lub na Instagramie, a później opublikować link w specjalnej aplikacji Bakomy.

Główną nagrodą o którą walczą Twist&Szał maniacy jest udział w reklamie jogurtu i 1000 zł! Partnerami akcji są: Eska.pl, Radio Eska, Eska.tv, Eska go, Facebook i serwis Hotplota.pl.

Twist to produkt dla osób aktywnych, czerpiących radość z życia, z poczuciem humor i jednocześnie mających dystans do siebie. mówi Agnieszka Barańska Senior Media Planner w Universal McCann.

Kampania reklamowa została zaplanowana od czerwca do sierpnia, we wszystkich największych stacjach telewizyjnych – TVN, Polsat, oraz w kanałach tematyczne z oferty TVP, TVN, Polsatu
i IDMNet. Działania prowadzone są również w internecie oraz radiu. Za realizację kampanii po stronie domu mediowego Universal McCann – odpowiada zespół obsługujący przy wparciu UM Entertainment.

TWIST – jogurt pitny. To mleko, owoce i pozytywna energia. To mleczny jogurt wprost do picia, dzięki funkcjonalnej butelce.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *