Synertime dla Aukcji „W”

Agencja Synertime wspiera charytatywnie projekt Aukcje „W” – zbiórkę publiczną na renowację grobów Powstańców na Powązkach. Organizatorem jest Stowarzyszenie obronne FIA we współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów w Lublińcu oraz Stowarzyszeniem Grupa Historyczna „Zgrupowanie Radosław”. Na portalu Allegro wylicytować można unikalne przedmioty, powstałe z okazji 70. rocznicy obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego, m.in. dwa kalendarze z podpisem Zwierzchnika Sił Zbrojnych, Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Aukcje rozpoczęły się 18 lipca, a zakończą 1 sierpnia o godzinie „W”. Środki, które zostaną uzyskane, Stowarzyszenie przeznaczy na renowację grobów żołnierzy z formacji, których tradycję dziedziczy Jednostka Wojskowa Komandosów. Do wylicytowania oprócz kalendarzy z podpisem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego są jeszcze cztery sztylety z grawerem symbolu JWK oraz osiem koszulek
z symboliką Jednostki.

W ramach wsparcia Aukcji „W”, Synertime odpowiada za promocję projektu w mediach.

Nasza agencja od lat obsługuje wiele inicjatyw edukacyjnych i kulturowych. Tym razem mamy okazję wspierać projekt Aukcje „W”, który świetnie wpisuje się w profil naszych aktywności. Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że możemy wesprzeć komunikacyjnie aukcje, z których uzyskane środki zostaną przeznaczone na tak szczytny cel” – mówi Barbara Labudda, Prezes Zarządu Synertime.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *