Przystanek Samsung – gwarancja dobrej zabawy

W tym roku wakacje upłyną pod znakiem technologii – firma Samsung zadba o rozrywkę na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz poznać najnowszą technologię i najciekawsze gadżety, a przy okazji dobrze się bawić,  koniecznie odwiedź Przystanek Samsung.

Bar z darmową mrożoną kawą, wygodne leżaki i fotele oraz taras z widokiem na morze – oto jak wyglądają wakacje z firmą Samsung. W tym roku na świetną wakacyjną zabawę można liczyć w Dębkach i Gdyni. Obydwa te miasta cieszą się ogromną popularnością wśród urlopowiczów, dlatego to właśnie tam zrealizowany zostanie tegoroczny projekt Przystanek Samsung.

Przystanek to gwarancja rozrywki o każdej wakacyjnej porze. W ciągu dnia będzie to świetne miejsce na relaks. W zależności od nastroju można będzie posłuchać muzyki, skorzystać z wypożyczalni rowerów, lub usiąść w wygodnych fotelach i odpocząć, słuchając wybranego audiobooka. W nocy natomiast miejsce to stanie się świetnym punktem dla młodych, szukających zabawy ludzi – muzyka, parkiet oraz modny wystrój sprawią, że będzie to obowiązkowy przystanek każdej imprezy.

Jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę w projekcie Przystanek Samsung to bogate wyposażenie technologiczne tego miejsca. Każdy odwiedzający będzie mógł testować najnowsze produkty z oferty Samsung – począwszy od smartfona GALAXY S5, przez zegarki Gear 2 i Gear Fit, Note PRO aż po najnowsze aparaty z serii NX. Co więcej – będzie można poznać najnowsze tablety Tab S, jeszcze przed oficjalną premierą w sklepach! Samsung pomyślał także o najmłodszych – w specjalnej strefie zabaw dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Będą tam dostępne tablety GALAXY Tab 4 z trybem dziecięcym i dziesiątkami wspaniałych aplikacji edukacyjnych, grami. Prawdziwą gratką dla ambitnych milusińskich będą stanowiska Mistrzów Kodowania*. Na miejscu, na specjalnych drukarkach z systemem NFC, każdy będzie mógł także wydrukować swoją własną pocztówkę z wakacji.

Przystanek Samsung oferuje bogaty harmonogram rozrywek, do których należy między innymi kino letnie. Dwa razy w tygodniu można będzie w pięknej, romantycznej scenerii pod gołym niebem obejrzeć wybrany na dany dzień film w wysokiej jakości. Oprócz tego, filmy będą także odtwarzane codziennie na telewizorach Samsung UHD.

Osobne atrakcje zaplanowane są również na każdy weekend lata. Cztery weekendy lipca w Dębkach to między innymi testowanie aplikacji na Samsung Smart TV, transmisja z finałów mistrzostw świata w piłce nożnej, weekend kobiecy z warsztatami modowymi oraz weekend z siatkówką, kiedy rozegrane zostaną mecze z gwiazdami sportu i telewizji. Weekendy w Gdyni zaś zapowiadają się następująco: weekend z fitnessem i zumbą, weekend fashion z pokazami modowymi. Bardzo ciekawie zapowiada się weekend foto z National Geographic, na którym zostaną przeprowadzone warsztaty fotograficzne z użyciem aparatów Samsung oraz wreszcie weekend z Mistrzami Kodowania*.

Wakacje do potęgi piątej z Samsung ruszają już 7 lipca – nie może Was tam zabraknąć!

*Więcej o programie na www.mistrzowiekodowania.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 286 000 pracowników w 80 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 216,7 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *