Avon – oficjalnym partnerem PAYBACK, Multikino – w programie na kolejne lata

Lider sprzedaży bezpośredniej w Polsce – firma kosmetyczna AVON dołączyła do grona oficjalnych partnerów PAYBACK, poszerzając ofertę Programu o nowy obszar rynkowy. Decyzja ta wieńczy półtoraroczną, testową współpracę. Z kolei inny z oficjalnych partnerów – Multikino, przedłużył umowę z PAYBACK na kolejne lata. Obaj partnerzy Programu zaplanowali szereg aktywności marketingowych.8 maja 2014 roku Avon Cosmetics Polska podpisał umowę z PAYBACK, tym samym oficjalnie przystępując do Programu. Współpraca AVON i PAYBACK umożliwia Konsultantkom marki zbieranie punktów przy okazji składania zamówień.

Przez ostatnie półtora roku firmy współpracowały w trybie testowym: wybrana grupa Konsultantek otrzymywała punkty przy składaniu zamówień i brała udział w promocjach PAYBACK. Od teraz wszystkie Konsultantki AVON będą mogły zbierać punkty podstawowe (5 punktów za każde 10 zł wartości złożonego zamówienia), korzystać z ofert specjalnych, umożliwiających zbieranie punktów promocyjnych, a także wymieniać punkty na nagrody przygotowane przez AVON.

Wyniki uzyskane w części testowej potwierdziły atrakcyjność PAYBACK dla Konsultantek AVON. Multipartnerska formuła Programu obejmuje wiele firm, z których nasze Panie korzystają na co dzień. A dzięki ofertom promocyjnym zbieranie punktów PAYBACK w AVON będzie jeszcze szybsze. Jesteśmy przekonani, że Konsultantki docenią szeroki wybór nagród, jakie oferuje Program. Przygotowaliśmy również możliwość wymiany punktów na nagrody w AVON” – mówi Anneli Loorits, Senior Manager Business Integration, Avon Cosmetics Polska.

Współpracę z AVON rozpoczęliśmy od testu, stopniowo wprowadzając kolejne funkcjonalności i obserwując różnice w stosunku do grupy kontrolnej. Pozwoliło nam to zmierzyć i potwierdzić realny wpływ Programu na sprzedaż partnera – wyjaśnia Damian Zapłata, Dyrektor Zarządzający Loyalty Partner Polska, operatora Programu PAYBACK, i dodaje: Cieszymy się, z możliwości współpracy z tak znaną marką jak AVON. Pierwsze reakcje konsumentów i naszych uczestników były bardzo pozytywne”.

W związku z przyłączeniem się marki AVON do Programu zostały przygotowane liczne promocje i atrakcje. Konsultantki, które do 28 maja dopiszą swoją kartę PAYBACK w Strefie Konsultantki na stronie www.avon.pl i odpowiedzą na pytanie konkursowe, otrzymają szansę wygrania miliona punktów PAYBACK. Osoby, które są zainteresowane współpracą z AVON i zbieraniem punktów, mogą wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie www.avon.payback.pl i podpisać umowę z partnerem. Nowe Konsultantki na powitanie dostaną po 1 000 punktów promocyjnych PAYBACK.

Z okazji współpracy AVON z PAYBACK, również uczestnicy Programu mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 100 zestawów kosmetyków AVON o wartości 300 zł każdy! Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.payback.pl.

Podczas gdy AVON dołączył do grona oficjalnych partnerów PAYBACK, inny spośród nich – Multikino – zdecydował się kontynuować współpracę z Programem.

Sieć kin, która przystąpiła do PAYBACK w marcu 2011 roku, podpisała umowę na kolejne 3 lata. Partner zamierza nadal intensywnie promować możliwość wymiany punktów na bilety do kina. W sklepie PAYBACK można już kupić vouchery na bilety do Multikina:

  • voucher za 1 400 punktów, a następnie dopłacić 10 zł w kasie kina i otrzymać bilet na dowolny film 2D lub 3D w dniach od poniedziałku do czwartku

  • voucher za 1 900 punktów, dopłacić 10 zł w kasie kina i otrzymać bilet na dowolny film 2D lub 3D w dniach od piątku do niedzieli.

Do komunikacji dot. voucherów zostanie wykorzystana strona internetowa partnera, a także narzędzia wewnętrzne PAYBACK, tj. dedykowany newsletter, strona www.payback.pl oraz fanpage PAYBACK Polska na Facebooku.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *