Doradztwo księgowo – kadrowo – podatkowe teraz w pakietach assistance.

Strategiczna współpraca pomiędzy liderem usług pomocowych firmą Mondial Assistance oraz największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim – firmą Wolters Kluwer zaowocowała nową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kompas Księgowo-Kadrowy to innowacyjne narzędzie doradcze dla biznesu, które pomoże w codziennym poruszaniu się po zawiłych przepisach księgowo – podatkowo – HR-owych. Nowy produkt w ofercie Mondial Assistance umożliwia natychmiastowy dostęp do elektronicznej bazy wiedzy, a także telefoniczny kontakt z ekspertami usług podatkowych, księgowych oraz HR-owych. Tak pokaźna i łatwo osiągalna pomoc dostępną 24 h na dobę, to dla małych i średnich przedsiębiorstw korzyści w postaci oszczędności czasu i kosztów.

– Dodając Kompas Księgowo-Kadrowy do pakietu naszych usług assistance dla MSP oferujemy innowacyjne rozwiązanie, z pomocą którego poruszanie się po zawiłych przepisach prawa staje się łatwiejsze. Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak renomowanym partnerem w połączeniu z naszymi kompetencjami okażą się bardzo przydatne dla przedsiębiorców. Usługi doradcze dla biznesu to kierunek, który planujemy wspólnie kontynuować – mówi o współpracy z Wolters Kluwer Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Wysoki poziom merytoryczny publikacji gwarantuje wydawnictwo Wolters Kluwer – Kompas Księgowo-Kadrowy jest wynikiem naszego bogatego, stale aktualizowanego doświadczenia w zagadnieniach podatków, rachunkowości oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych istotnych z punktu widzenia właścicieli małych podmiotów gospodarczych – mówi Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer. Dodatkowo do współpracy przy telefonicznych konsultacjach zaprosiliśmy naszych najlepszych ekspertów, którzy na co dzień odpowiadają za wysoką jakość naszych publikacji – dodaje Albin.

Kompas Księgowo-Kadrowy gromadzi w formie elektronicznej publikacji blisko 400 analiz, zawierających komentarze specjalistów, bazę pytań i odpowiedzi, wzory dokumentów, pisma urzędowe, kalkulatory i wskaźniki. Najważniejszymi zaletami Kompasu Księgowo-Kadrowego w nowej formie są dostęp do bazy wiedzy on-line, połączony z szybką, intuicyjną wyszukiwarką oraz telefoniczne wsparcie ekspertów, którzy udzielą informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatków i rachunkowości finansowej. Korzyści dla użytkowników serwisu to dostęp do rozwiązań gotowych do zastosowania w codziennej pracy. W przypadku aktów prawnych wyróżnienie zmian w przepisach oraz ich bieżąca aktualizacja pozwolą wyszukiwać treści aktu w wersji na wybrany dzień. Formularze GUS, ZUS, KRS i wiele innych pozwolą znaleźć wszystkie niezbędne dokumenty w jednym miejscu, podobnie jak stawki, wskaźniki i kalkulatory (np. odsetek ustawowych, wartości celnej, wynagrodzeń, „kilometrówka” itp.)

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *