Piękna sylwetka – to możliwe!

pink-fitness-1419880-mNie ma co ukrywać zima powoli nam odpuszcza i większość pań już teraz zastanawia się na tym, czy zeszłoroczne krótkie kurteczki, spodnie i spódnice będą pasować jeszcze w tym roku… Już czas sprawdzić, ile tłuszczyku nabrałyśmy przez zimę i skutecznie zbić nadprogramowe kilogramy.

Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że przy odrobinie dobrej woli i chęci możemy zdziałać cuda. I nie bez przesady posilę się w tym miejscu osobistym sukcesem Ewy Chodakowskiej, który przelał się już na tysiące kobiet w naszym kraju. Tak wiele pań podjęło wyzwanie treningów z Ewą, że trzeba wyraźnie powiedzieć – to działa i warte jest zachodu. W sieci znajdziemy wiele filmików (na przykład na kanale Ewy na Youtube) z rozgrzewkami i przykładowymi treningami, które dosłownie każda z pań (i panowie też) może zastosować w swoim domu i to bez żadnych nakładów finansowych. Czysty trening bez ściemy i o to przecież chodzi.

lesson-of-swimming-4-1224249-mPo to, aby uzyskać piękną sylwetkę na długo trzeba zacząć regularnie ćwiczyć, a kolejne elementy to odpowiednia dieta, zabiegi pielęgnacyjne i modelujące dla tych pań, które chcą być perfekcyjne. Wspaniałe rezultaty można osiągnąć łącząc treningi z zabiegami upiększającymi w dobrych klinikach medycyny estetycznej, o których więcej pod tym linkiem.

Wiosna to doskonały czas, aby wymodelować sylwetkę i w ten sposób uszykować się do sezonu letniego. Nie warto kupować tabletek odchudzających, które ostatnio tak często reklamowane są w telewizji – nie istnieje cudowna tabletka za 50 czy 100zł, metodą są zgrabną figurę są ćwiczenia.

Kto, chce zerkąć na filmiki Ewy Chodakowskiej niech kliknie tu.

***

Polecamy także artykuł:

In Vitro – kto i za co musi zapłacić?

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *