Klub Komediowy zaprasza na „Stand up – Maciej Buchwald i Bartek Walos”

Zapraszamy na kolejny wieczór Klubu Komediowego w kawiarni Karma. Tym razem wieczór Stand – upu z Maciejem Buchwaldem i Bartkiem Walosem. Obaj stand uperzy związani z grupą Stand-up Polska zaprezentują swój autorski materiał. Znani z licznych występów m.in. dla Comedy Central, TVP opowiedzą do mikrofonu o swoich dziwnych skojarzeniach, powiedzą na głos to czego się zazwyczaj wstydzimy i wypunktują często w sposób niecenzuralny absurdy życia. Zapowiada się wieczór pełen celnych puent, czasem rykoszetów, ale na pewno dobrej zabawy.

31 stycznia

20.00

Kawiarnia Karma pl. Zbawiciela

Miejsce: Kawiarnia Karma, pl. Zbawiciela – Mokotowska 17, Warszawa

FB: https://www.facebook.com/events/251394041704872/

WSTĘP: 25/15 zł

Maciej Buchwald – Reżyser filmowy, komik, konferansjer, członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. W Warszawskiej niezależnej scenie stand-upu szybko dorobił się miana gwiazdy. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni. Grał to tu to tam, między innymi w telewizji. Jako reżyser zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2008. Nie do końca spełniony poeta i prozaik, pianista oraz autor komiksów.

http://www.youtube.com/watch?v=VTF_5of_J3M

Bartek Walos – Hulaka, buhaj i nerd w jednej osobie. Statystyczny człowiek wie tyle o jego zajawkach, co on o statystycznym człowieku – czyli niewiele. Chętnie wspomina jak to było kiedyś, bo już w wieku 26 lat ciężko mu się wchodzi po schodach. Fascynują go różne oblicza chamstwa i ignorancji, które sam chętnie uprawia w wakacje i wolne weekendy.

http://www.youtube.com/watch?v=ZZC5tP6DcSY

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *