Światowe hity po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl

uż od 14 stycznia w ramach oferty Super Premium VOD Kino Internetowe Cineman.pl prezentuje filmy, które dotąd nie miały swojej premiery w Polsce. Każdy z filmów zostanie udostępniony tylko przez dwa tygodnie jeszcze przed polskim wydaniem DVD. Pierwszym z serii zagranicznych megahitów debiutujących w ramach VOD jest kryminał „Układ” z Ericem Bana i Rebeccą Hall.

Układ”, według scenariusza nominowanego do Oscara Stevena Knighta („Niewidoczni”, „Koliber”), opowiada historię dwojga prawników, którzy podejmują się obrony terrorysty w głośnym procesie. Wkrótce uświadamiają sobie, że biorą udział w misternie zaplanowanej intrydze, a niebezpieczny spisek sięga najwyższych szczebli władzy. W rolach głównych wystąpili australijski aktor Eric Bana („Troja”, „Kochanice króla”) oraz nominowana do Złotego Globu za film „Vicky Cristina Barcelona” Rebecca Hall. Film jest dostępny do 27.01.2014 tylko w ofercie Super Premium VOD.

Już w ostatnim tygodniu stycznia będzie można obejrzeć film „Królowa XXX”: fascynującą historię gwiazdy filmów dla dorosłych – Lindy Lovelace, która zdobyła popularność dzięki głośnej produkcji „Głębokie gardło”. W rolę tytułowej „królowej” wcieliła się Amanda Seyfried („Listy do Julii”, „Les miserables: Nędznicy”).

Wśród absolutnych premier Super Premium VOD użytkownicy będą mogli obejrzeć także „Plan ucieczki” z udziałem dwóch wielkich gwiazd kina akcji – Sylvestera Stallone’a i Arnolda Schwarzeneggera oraz film sensacyjny „W obronie własnej” z Jasonem Stathamem w roli byłego agenta DEA, który ponownie musi sięgnąć po broń.

Propozycja dla miłośników bardziej rozrywkowego kina to „Obóz integracyjny” – komedia z Jean-Claudem Van Dammem oraz francuski film „Uziemieni” – szalona opowieść o perypetiach pewnej pary z Valérie Bonneton („Niewinne kłamstewka”) i Dany’m Boonem („Nic do oclenia”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”) w rolach głównych.

W ofercie absolutnych premier Super Premium VOD zobaczyć będzie można również Saoirse Ronan („Bizantium”, „Intuz”) w dramacie „Jeżeli nadejdzie jutro”, w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Dzień z życia”). Premierowo udostępniony zostanie również prezentowany w Konkursie Głównym MFF w Berlinie film „Charlie musi umrzeć” Shia’ą LaBeoufem, gwiazdą „Transformers”, w całkowicie nowej roli.

Kino internetowe Cineman.pl to prawie 900 filmów dostępnych online „na żądanie”. 350 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity.

Więcej na www.Cineman.pl

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.