Turniej Dota 2, konkurs overclockingu i prezentacja najnowszych produktów – czyli co Kingston Technology szykuje na CES 2014

Cztery profesjonalne drużyny będą rywalizować w zawodach Dota 2 o główną nagrodę w wysokości 50 000 $

Pięciu finalistów zmierzy się w finale konkursu o najwyższą częstotliwość pamięci

Kingston zademonstruje najnowsze produkty – DDR4, HyperX i SSD

Kingston Technology Europe Co LLP, spółka należąca do Kingston Technology Company Inc., światowego lidera na rynku pamięci RAM, przygotował szereg atrakcji dla uczestników tegorocznej edycji Consumer Electronics Show. Obok prezentacji gamy nowych produktów sygnowanych logo Kingston®, na miłośników nowoczesnych technologii czekają finały turnieju w Dota 2 oraz międzynarodowego konkursu overclockingu, które odbędą się podczas tegorocznych targów International Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas.

Dota 2 to zręcznościowa gra z elementami RPG, którałączy elementy akcji i strategii. W produkcję studia Valve grają już miliony oddanych fanów na całym świecie – zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Rozgrywki ligowe HyperX® Dota 2 League rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku i wzięło w nich udział 16 profesjonalnych drużyn z całego świata. W gronie czterech finalistów, którzy zmierzą się ze sobą w Las Vegas, znalazły się następujące drużyny: Alliance ze Szwecji, LGD Gaming i Vici Gaming z Chin oraz Fnatic z Europy. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 $.

Konkurs HyperX OC Takeover (HOT) rozpoczął się w październiku 2013 roku na stronie HWBOT (największy portal informacyjny dla overclockerów i entuzjastów wydajności). Uczestnicy otwartych kwalifikacji prowadzonych online rywalizowali między sobą prezentując najwyższe wyniki osiągnięte w benchmarkach: maksymalnej częstotliwości pamięci dla

Maximum Memory Frequency, Super PI i Intel® XTU. Piątka finalistów z Chin, Polski, Południowej Afryki i Stanów Zjednoczonych stoczy końcowy pojedynek, korzystając z komponentów dostarczonych przez firmę Kingston oraz jej partnerów: ASUS, Cooler Master i Intel®. Obok nagród pieniężnych o łącznej wartości 10 000 $, każdy z zawodników, któremu podczas finałowej rozgrywki uda się pobić rekord świata w danej kategorii otrzyma dodatkową nagrodę w wysokości 1 000 $.

Poza organizacją dwóch konkursów, Kingston zademonstruje najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne, w tym:

Kontroler pamięci flash LSI SF3700, który zapewnia wyższą wydajność, niezawodność i wytrzymałość. Kingston zademonstruje też rozwiązania z rodziny SSDNow różnych rozmiarów, które będą miały swoje premiery w tym roku.

384GB pamięci RAM DDR4 o prędkości 2133MHz, zasilanej napięciem 1.2V

Overclocking niewielkich komputerów PC (Intel® NUC, Gigabyte™ Brix i Zotac® ZBOX), korzystających z pamięci HyperX Plug-n-Play SO-DIMMs.

Zaawansowana pamięć HyperX zostanie wykorzystana do przetwarzania obrazu wideo w technologii 4K dla Battlefield 4 oraz filmu nakręconego kamerą GoPro®HERO3+ Black Edition.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kingston.com/pl/

Więcej informacji o firmie i produktach Kingston można znaleźć na stronach:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *