Smartphone GamePad i aplikacja Mobile Console – nowy wymiar rozrywki mobilnej

Samsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console – rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu popularnej serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy. Smartphone GamePad powstał w odpowiedzi na błyskawiczny rozwój globalnego rynku gier mobilnych i zapewnia konsumentom możliwość grania w komfortowych warunkach, w dowolnym miejscu i czasie.Kontroler Smartphone GamePad przekształca smartfon bądź tablet GALAXY w przenośną bądź stacjonarną konsolę do gier. Łatwa do przenoszenia i wytrzymała stalowa konstrukcja o wysokiej jakości pozwala podpiąć pad do urządzeń o rozmiarach od 4 do 6,3 cala, umożliwiając granie w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą też podłączyć swoje urządzenie GALAXY do telewizora za pomocą kabla HDMI albo AllShare Screen Mirroring.

GamePad został zoptymalizowany pod kątem używania z urządzeniami GALAXY opartymi na systemie Android 4.3 (Galaxy Note 3, S4, Note II i S III), z którymi łączy się za pomocą NFC i umożliwia szybszy dostęp do gier za pośrednictwem przycisku „PLAY”. Jednakże można go również łatwo podłączyć do smartfonów i tabletów za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Po dotknięciu przycisku „PLAY” użytkownicy otrzymują dostęp do aplikacji Mobile Console, czyli zintegrowanej platformy uruchamiania gier, która pozwala użytkownikom GamePada wygodnie przeglądać i kupować gry wykorzystujące nowy kontroler. Użytkownicy mogą zaoszczędzić, kupując w atrakcyjnych cenach gry o jakości identycznej, co gry konsolowe, unikając jednak konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Mobile Console umożliwia dostęp do gier najróżniejszych gatunków, od tradycyjnych gier wyścigowych, jak Need for SpeedTM Most Wanted (EA) i Asphalt8: Airborne (Gameloft), poprzez strzelanki, jak Modern Combat 4: Zero Hour (Gameloft), gry sportowe, jak Virtua TennisTM (SEGA), aż po gry akcji, jak Prince of Persia: The Shadow and the Flame (Ubisoft). Aplikację Mobile Console można pobrać za pośrednictwem Samsung Apps albo klikając przycisk „PLAY” na GamePadzie. W dniu premiery będzie w niej dostępne 35 gier, a z nadejściem nowego roku tych tytułów pojawi się znacznie więcej.

GamePad można obecnie kupić na wybranych rynkach europejskich, a w nadchodzących tygodniach stanie się dostępny w kolejnych regionach. Dostępność uzależniona będzie od rynku.

Sugerowana cena urządzenia: 249 PLN

Specyfikacja techniczna kontrolera Samsung Smartphone GamePad

Kompatybilność System Android 4.1 lub nowszy (kontroler zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung z systemem Android 4.3 lub nowszym)
Łączność Bluetooth® v3.0, NFC (urządzenia z systemem Android 4.3 lub nowszym) 3.0 klasa 2, HID
Przyciski – D-Pad (8-kierunkowy)
– 2 gałki analogowe
– 4 przyciski akcji i 2 spusty
– Przyciski Select i Start
– Przycisk PLAY (działa wyłącznie na urządzeniach z Androidem 4.3 lub nowszym)
Wymiary 137,78 x 86,47 x 31,80mm, 195g
Bateria 160mA wielokrotnego ładowania
Kolor Czarny

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonalności, możliwości, specyfikacji i innych cech produktu przedstawione w tym dokumencie, w tym dotyczące jego zalet, konstrukcji, ceny, podzespołów, wydajności, dostępności i możliwości, mogą ulec zmianie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *