Nowy wydajny dwurdzeniowy procesor Intel Atom N2600 w tabletach Rugged NoteStar

Nowe dwurdzeniowe procesory Intel Atom N2600 to prawie trzykrotny przyrost wydajności w stosunku do Intel Atom Z670 przy zachowaniu niewielkiego zapotrzebowanie na pobór mocy. To idealne rozwiązanie dla sprzętu rugged z pasywnym chłodzeniem.W sprzęcie mobilnym rugged szczególne znaczenie ma osiągnięcie maksymalnej wydajność przy minimalnym poborze energii z baterii. Ze względu na trudne warunki pracy, chłodzenie stosowane w sprzęcie rugged jest pasywne (bez wentylatora). Pył i płyny mogą zatrzymać wentylator chłodzący radiator procesora. Wydajność chłodzenia pasywnego jest mniejsza od aktywnego, dlatego tak istotne jest aby procesor pobierał jak najmniejszą ilość energii (ilość wydzielanego ciepła jest proporcjonalna do pobieranej mocy).

Nowe procesory Intel Atom Dual Core M2600 i D2700 będą stosowane w nowych tabletach Fuldy Rugged marki NoteStar. Obecnie jest dostępny pierwszy model NoteStar TB9700 z procesorem Intel N2600 1.6GHz, L3 cache 1MB pobierający maksymalnie 5.1W. Energooszczędny Chipset NM10, RAM DDR3 i grafika GMA 3600 gwarantują dużą wydajność, a dzięki energooszczędności systemu, długi czas pracy na baterii.

W najbliższym czasie w ofercie będą oferowane nowe wersje tabletów serii TB1280, TB1080 i TB0800 dostępne z nowym dwurdzeniowym procesorem Intel Atom N2600. Dla klientów wymagających jeszcze większej wydajności będą przygotowane wersje z jeszcze wydajniejszym procesorem Intel Dual Core D2700 2.13GHz (12.1W).

Więcej o tablecie NoteStar TB9700 znajdziecie na stronie producenta www.notestar.eu.

źródło: www.otwarty.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *