„Niemożliwe” i „Pokłosie” – premierowo na Cineman.pl

Od 1 lipca Kino Internetowe Cineman.pl udostępnia hit kinowy „Niemożliwe” z Ewanem McGregorem i Naomi Watts oraz głośny thriller Władysława Pasikowskiego „Pokłosie”.

„Niemożliwe” to mocne kino łączące wielkie emocje z oszałamiającymi efektami specjalnymi. Ta niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem opowieść nawiązuje do historii rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku. Naomi Watts za główną rolę w „Niemożliwe” została nominowana do Oscara (w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa) oraz do Złotego Globu (najlepsza aktorka w dramacie).

Kolejną premierową propozycją jest „Pokłosie”, thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy kultowych „Psów”.  Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film to opowieść o dwóch braciach (Maciej Stuhr i Ireneusz Czop), którzy muszą zmierzyć się z mroczną tajemnicą sprzed lat. Film zdobył Nagrodę Dziennikarzy  na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

2 lipca w ramach oferty Super Premium VOD udostępniony zostanie „Czas zemsty” z Colinem Farrellem i Noomi Rapace – nowy thriller reżysera ekranizacji „Millennium” Stiega Larsona. Jest to polska premiera filmu, jeszcze przed wydaniem DVD.

Na Cineman.pl od lipca także: „Pokusa” z Nicole Kidman, komedia romantyczna „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, nominowany do Oscara w 3 kategoriach „Mistrz”, zdobywca Nagrody Specjalnej na festiwalu w Wenecji „Tango libre” oraz dokument „Siła kobiet”.

Kino internetowe Cineman.pl to prawie 800 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *