Trzeci serwis NordGlass w Krakowie

Na przełomie czerwca i lipca 2013 roku roku działalność rozpoczął nowy punkt serwisowy jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w siedzibie nowo otwartego punktu serwisowego firmy NordGlass mieszczącego się przy Al. 29 Listopada 178.

Od 29 czerwca 2013 roku do dyspozycji mieszkańców Krakowa i okolic oddany został, trzeci już w stolicy Małopolski, serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Otwarcie kolejnego oddziału firmy przy Al. 29 Listopada 178 podyktowane było zarówno rosnącym zapotrzebowaniem w tym regionie Polski na profesjonalne usługi serwisowe wymiany i naprawy szyb, jak i względami praktycznymi.

Serwis NordGlass w Krakowie oferuje usługi naprawy i wymiany uszkodzonej szyby Fot. www.nordglass.pl

Atutem nowo otwartego punktu serwisowego przy Al. 29 Listopada 178 jest strategiczne usytuowanie placówki w przestrzeni miejskiej. Nowa filia NordGlass w Krakowie leży na przecięciu istotnych szlaków komunikacyjnych. Jednym z nich jest droga krajowa nr 7, czyli wyjazd na Warszawę, drugi prowadzi wprost do centrum Krakowa, co czyni z niego główny trakt miejski. Pracownicy serwisu przy Al. 29 Listopada 178 są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Nowy serwis NordGlass w Krakowie oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Małopolsce oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Serwis przy Al.29 Listopada 178- jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wykonywane usługi. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *