Jubileuszowe Targi Beauty Forum w Centrum MT Polska

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zorganizowana zostanie XV edycja Targów Beauty Forum. Na jubileuszowej imprezie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej swoje aktualne oferty zaprezentują setki znanych na rynku polskim i międzynarodowym firm i marek. Przez dwa dni będzie można poznać najnowsze trendy, produkty i zabiegi ze świata kosmetyki, kosmetologii, pielęgnacji stóp i stylizacji paznokci. Dodatkowo wydarzeniu będą towarzyszyć wykłady i seminaria prowadzone przez ekspertów oraz liczne konkursy i mistrzostwa. Beauty Forum 2012 odbędzie się w dniach 10-11 marca br. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem targów jest wydawnictwo Health and Beauty Media.

– Nasze centrum po raz kolejny będzie miejscem spotkań dla profesjonalistów odwiedzających największą w Polsce imprezę branży kosmetycznej – Targi Beauty Forum. To wyjątkowe wydarzenie jest chętnie odwiedzane przez specjalistów działających na rynku kosmetycznym, którzy w jednym miejscu i czasie mogą poznać i porównać liczne oferty, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe. W tym roku jest przed nami jeszcze bardziej wyjątkowa edycja, gdyż impreza będzie obchodziła swoją piętnastą rocznicę. Pozytywna atmosfera panująca w naszym centrum z pewnością będzie sprzyjała wspólnemu świętowaniu z tej okazji – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Podczas Targów Beauty Forum odbywać się będą ciekawe wykłady i seminaria prowadzone przez ekspertów z branży m.in. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, a także Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego. Zorganizowana będzie scena Meeting Point, na której specjaliści będą dzielić się z uczestnikami wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przez dwa dni rozgrywać się będą również ciekawe konkursy i mistrzostwa, w których zmierzą się wizażyści, adepci sztuki makijażu i styliści paznokci. W tym roku motywem przewodnim XV Mistrzostw Polski Makijażu będzie temat „Rock meets Rokoko”. Z kolei w siódmej edycji Konkursu Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond uczestnicy popiszą się swoimi umiejętnościami prezentując swoje zdolności w temacie „Błękitna Laguna”. Ponadto styliści paznokci zachwycać będą w Mistrzostwach NailArt Trophy (3D Design/Zdobnictwo Płaskie) oraz podczas XIV Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci. Weekend będzie obfitował w wiele atrakcji i niespodzianek.

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, w którym odbędą się Targi Beauty Forum położone jest w odległości 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na miejsce można dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego – Pociągami Kolei Mazowieckich.

***

Spółka Międzynarodowe Targi Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów i spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

Firma Międzynarodowe Targi Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *