Powstanie komiks z udziałem maskotek dopingujących Asseco Resovia Rzeszów

Sponsor rzeszowskiej drużyny siatkarskiej, firma Why Not FLY, zaprasza do udziału w konkursie na komiks z udziałem wilka Soviaka i zajęczycy WhyNot-Ki – maskotek dopingujących siatkarzy Asseco Resovii. Na autora najciekawszej pracy czeka karnet kibica lub bon na zakup sprzętu elektronicznego. Zabawa rusza już jutro.

Asseco Resovia od niedawna ma nową pluszową fankę. Zajęczyca WhyNot-Ka została zaprojektowana z inicjatywy sponsora drużyny – firmy Why Not FLY – i zadebiutowała na boisku 19 lutego. Maskotka będzie towarzyszyć rzeszowskiej drużynie do końca sezonu. Zajęczyca spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów siatkówki, dlatego też sponsor rzeszowskiej drużyny ogłasza nowy konkurs: tym razem na komiks z udziałem WhyNot-Ki i wilka Soviaka. Autor najlepszego projektu otrzyma karnet kibica na mecze Asseco Resovii w sezonie 2012/2013 lub równowartość karnetu w bonie na zakup sprzętu elektronicznego.

– Do zabawy zapraszamy wszystkich kibiców drużyny, a także miłośników podróżowania – mówi Dariusz Załoga, prezes Why Not FLY. – Liczymy na kreatywność i wyobraźnię uczestników konkursu.

Prace konkursowe w formie rysunku należy wysyłać na adres mailowy konkurs@whynotfly.pl lub na adres ul. Sokoła 4a, 35-010 Rzeszów. Zabawa potrwa od 2 do 19 marca 2012 r.

Szczegóły na stronie internetowej: http://www.whynotfly.pl/o-nas/komiks-why-not-fly/

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.