„Pan Harold” w lutym i w nowej obsadzie!

Pan Harold  to najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej, po który jako pierwszy w Polsce sięgnął Teatr Improwizowany KlancykPan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność – to z nich zawsze rozwija się przedstawienie. Każdy spektakl napełniony jest charakterystycznym dla teatru abstrakcyjnym poczuciem humoru, atmosferą bliżej nieokreślonej dziwaczności oraz niedorzecznościami spod znaku różnych śmiesznych wyrazów, w których lubuje się nie tylko Klancyk, ale także publiczność przychodząca na spektakle.

Pan Harold to efekt pracy pod okiem mistrzów improwizacji komediowej z Teatru iO w Chicago. Podczas wyprawy za Ocean oraz warsztatów, które stanowią przygotowanie do spektaklu, Teatrowi Improwizowanemu Klancyk towarzyszyli Paweł Neugebauer i Piotrek Sikora z zaprzyjaźnionego Teatru Hofesinka, którzy od stycznia dołączyli do obsady spektaklu.

Pana Harolda  można porównać z jazzem. Podobnie jak w jazzie muzycy wyrażają siebie interpretując muzyczne standardy, tak w świecie Impro teatry prezentują swój styl i wizję improwizowania poprzez inscenizowanie „Harolda”

3 lutego (niedziela), godz. 19.00

8 lutego (piątek), godz. 19.00

Zapowiedź spektaklu: http://www.youtube.com/watch?v=jRawBA0u1KI

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa

Bilety: 25 zł (normalne) i 15pln (ulgowe)

Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 604 126 295 (UWAGA! Nowy numer rezerwacji!)

Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

Więcej na: http://www.klancyk.art.pl/

PR

LA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *