RZ i WOLFF zapraszają na DOMOTEX 2013

Firmy RZ i WOLFF, należące do koncernu UZIN Utz AG, zaprezentują swoją najnowszą ofertę podczas niemieckich targów DOMOTEX 2013. Jedno z największych wydarzeń w branży podłogowej na świecie odbywać się będzie w Hannoverze i potrwa od 12 do 15 stycznia.

Koncern UZIN Utz AG uczestniczy we wszystkich najważniejszych imprezach branżowych. Nie może go zatem zabraknąć na styczniowych targach DOMOTEX 2013, podczas których swoją najnowszą ofertę zaprezentują należące do niego firmy RZ i WOLFF. Zwiedzający będą mogli je znaleźć w hali nr 7 na stoisku C28.

Firma WOLFF, uznawana jest za lidera w projektowaniu i produkcji specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przygotowania podłoża i układania wykładzin. Podczas styczniowych targów zaprezentuje zarówno maszyny służące do usuwania starych wykładzin, jak i mieszarki, tarcze szlifierskie i wiele innych. Na żywo będzie można obejrzeć, a nawet własnoręcznie wypróbować najnowsze urządzenia tej firmy. WOLLF kieruje swoją ofertę głównie do profesjonalnych posadzkarzy szukających poręcznych urządzeń o dużej mocy i wysokiej sprawności.

Druga z prezentowanych marek – RZ – specjalizuje się w produkcji profesjonalnych systemów do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg. Przedstawi ona nowości z zakresu pielęgnacji wykładzin elastycznych, m.in. zaprezentowany zostanie lakier RZ Turbo Protect Plus, który niedawno otrzymał certyfikat antypoślizgowy R10. Jest to jeden z najbardziej pożądanych atestów w branży chemii podłogowej, który uzyskują produkty najwyższej jakości.

Targi DOMOTEX uważane są za największe i najpopularniejsze tego typu wydarzenie na świecie. Co roku odwiedza je ok. 40 tysięcy zwiedzających z 80 krajów. Skupiają wystawców z tzw. „świata pokryć podłogowych”, czyli firmy z branży podłóg drewnianych, paneli laminowanych oraz wykładzin.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.