Drzwi otwarte w Kamienicy Wildeckiej

Już w sobotę 1. grudnia swoje podwoje dla zwiedzających otworzy zlokalizowana na poznańskiej Wildzie inwestycja Monday Development. Prace przy realizacji Kamienicy Wildeckiej zostały już zakończone, a mieszkania są gotowe do odbioru.

Podczas drzwi otwartych Kamienicy Wideckiej na zwiedzających oczekiwać będą doradcy, którzy zaprezentują ofertę Monday Development, pokażą plany lokali i oprowadzą po dostępnych jeszcze mieszkaniach. Specjalnie na tę okazję deweloper przygotował wyjątkową promocję. Tylko tego dnia na każde mieszkanie klienci otrzymają upust w wysokości 25 tys. zł. Na miejscu odwiedzający będą mogli również skorzystać z porad doradcy kredytowego, oraz projektanta wnętrz, który w profesjonalny sposób podpowie jak zaaranżować wymarzone M. Budynek udostępniony zostanie zwiedzającym w sobotę w godzinach od 10. do 16.

Kamienica Wildecka zlokalizowana jest u zbiegu ulic Przemysłowej i Chwiałkowskiego, nieopodal Rynku Wildeckiego. Dla uczestników drzwi otwartych organizator przygotuje poczęstunek i drobne upominki. Dla najmłodszych odwiedzających stworzony zostanie specjalny mały kącik zabaw.

W kamienicy zaprojektowano 38 mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 60 mkw., w większości z balkonami. Lokale posiadają duże okna, a mieszkania na ostatniej kondygnacji są dobrze doświetlone dzięki lukarnom i oknom połaciowym. Budynek posiada podziemną halę garażową i windę. Klasyczna bryła Kamienicy doskonale wpisuje się w sąsiednią, historyczną zabudowę dzielnicy. Uwagę odwiedzających przyciągną z pewnością architektoniczne detale elewacji – liczne przeszklenia, które w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy stal nadają obiektowi oryginalny i intrygujący wygląd.

Poza ciekawą architekturą, atutem inwestycji Monday Development jest również dogodna lokalizacja. Dworce PKP i PKS oddalone są zaledwie o kilkanaście minut drogi pieszo. Kamienica położona jest też ok. 10 minut spacerem do popularnego Starego Browaru.

Wildecka inwestycja Monday Development stanowi esencję klasycznego miejskiego stylu, ale w nowoczesnej i ciekawszej architektonicznie odsłonie. Sam obiekt jest dobrym przykładem tego, jak w historyczną dzielnicę miasta można tchnąć nowego ducha.

PR

LA

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.