Pierwsza edycja Interior Design Forum zakończona sukcesem

W dniu 25 września 2012 r. w Business Centre Club przy ulicy Żelaznej Bramy w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Interior Design Forum (I Forum Wyposażenia Wnętrz) – impreza branży wyposażenia wnętrz, zorganizowana przez firmę Promedia Jerzy Osika. Wydarzenie to skierowane było do pracowni dekoracji okna, dekoratorów, architektów i projektantów wnętrz oraz producentów i importerów oferujących artykuły wnętrzarskie.

W ramach prelekcji miał miejsce między innymi bardzo ciekawy i wyczekiwany wykład o najnowszych inspiracjach w aranżacji wnętrz na podstawie targów w Paryżu i Brukseli, prowadzony przez dr Marka Borowińskiego. Dużą uwagę przyciągnął również wykład o karniszach i systemach aranżacji okien wygłoszony przez Tomasza Rawskiego z firmy Marcin Decor, podczas którego przedstawione zostały najnowsze trendy dotyczące dekoracji okien oraz materiały służące do aranżacji, cieszące się największym uznaniem wśród projektantów i ich klientów.

Do części bardziej artystycznej wśród głoszonych prelekcji, należał wykład o innowacyjnych sposobach tworzenia przestrzeni ogniem, poprowadzony przez Łukasza Mikę a także wykład o sztuce we wnętrzu Piotra Czajkowskiego, podczas którego słuchacze mogli zapoznać się z pracami artysty.

Ostatni wykład został wygłoszony przez doświadczoną projektantę Monikę Onoszko i miał formę podsumowania tendencji we wzornictwie, opracowanych przez światowe biuro trendów Fashion Snoops. Podczas wykładu zaprezentowane zostały elementy wyposażenia wnętrz, na co dzień nietypowe, zgodne z trendem na rok 2014.

Nie zabrakło również panelu dyskusyjnego, podczas którego prelegenci (Marek Borowiński, Tomasz Rawski i Piotr Czajkowski), zachęcani pytaniami zadawanymi przez Jerzego Osikę – prezesa firmy Promedia, dzielili się z gośćmi zdobytymi przez siebie doświadczeniami i spostrzeżeniami, dotyczącymi projektowania wnętrz i elementów wyposażenia dostępnych na rynku polskim i światowym.

Przerwy w wykładach były dla gości okazją do wymiany spostrzeżeń i dyskusji w mniejszych grupach, a ponadto do odwiedzenia stoisk partnerów czy zapoznania się z materiałami informacyjnymi imprezy. Można było zapoznać się z najnowszą ofertą takich firm, jak: Marcin Dekor, MarekBorowinski.com Consulting, Art. Relief, Labotech, Biopasja, A.R.M., Kratki.pl, Elkamino Dom, Forest Group Polska, Decoina, Grupa Zendar, Kuchnie i Trendy, Rema Maciej Malejka, Piotr Czajkowski, Gardinia, Vadain International, Minossora Design, Polontex oraz Onomono Monika Onoszko. Wyśmienitą kawę i herbatę zaserwowała uczestnikom  Kawaherbata.net, właściciel marki Trombetta, a firma Nestle Waters dostarczyła wodę w urządzeniach mySpring.
Upominki dla gości Interior Design Forum ufundowały firmy: Grupa Zachodnia, Krenig, Piotr Czajkowski, Vossen, Bielenda, Home Art. Gallery, Kawaherbata.net, Minossora Design.

Więcej informacji: Ewa Fijałkowska, Promedia, e.fijalkowska@promedia.biz.pl, 22 559 39 61, 662 008 558

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *