Najbezpieczniejszych szkół najwięcej w mazowieckim

Trwa ogólnopolska akcja pod nazwą „Pierwszy dzwonek” organizowana przez producenta atramentów i akcesoriów komputerowych Colorovo. Na najbezpieczniejszą szkołę 2012 roku zagłosowało już blisko 22 000 osób, najwięcej głosów dotychczas zebrały Podstawówki z województwa mazowieckiego.

marka Colorovo podsumowuje akcję „Pierwszy dzwonek”

Akcja „Pierwszy dzwonek” to inicjatywa mająca na celu wyłonienie najbezpieczniejszej szkoły zdaniem rodziców i dzieci. Na stronie internetowej www.pierwszydzwonek.pl możemy zagłosować na placówkę, która według nas najlepiej dba o bezpieczeństwo dzieci i sprawdzić jak wygląda aktualna piątka najbezpieczniejszych szkół w Polsce. W akcji udział wzięło już blisko 22 000 osób, a do tej pory liderem pod względem liczby zgłoszonych szkół oraz ilości oddanych głosów jest województwo mazowieckie, które pozostawiło swoich rywali daleko w tyle.

W rankingu szkół wygrywają podstawówki z mniejszych mazowieckich miast. W dotychczasowym głosowaniu na szczycie podium znalazła się Szkoła Podstawowa Nr 9 z Pruszkowa z ilością 8 133 głosów, druga jest warszawska Podstawówka nr 312 (6 929 głosów), a trzecie miejsce zajmuje Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu z ilością 6557 głosów. Rywalizacja jest bardzo wyrównana, a wyniki zmieniają się z godziny na godzinę.

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania akcją. Pierwszy dzwonek to nie tylko konkurs dla szkół. Strona www.pierwszydzwonek.pl to również skarbnica wiedzy na temat bezpieczeństwa. W zakładce „bezpieczeństwo Twojego dziecka” znajdują się porady dla rodziców i dzieci. Rodzice znajdą m.in. informację jak wybrać bezpieczną trasę dziecka do szkoły, a dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie przechodzić przez przejścia dla pieszych. Mamy nadzieję, że akcja Pierwszy dzwonek będzie impulsem do poprawy bezpieczeństwa w otoczeniu naszych pociech. – mówi Grzegorz Skobel z Colorovo.

Dodatkowo w ramach akcji Pierwszy dzwonek trwa konkurs dla rodziców i dzieci. Po zakupie produktów marki Colorovo rodzice mogą wyciąć i wysłać określoną w Regulaminie ilość kodów kreskowych pod wskazany adres i wygrać artykuły szkolne Colorovo dla swoich pociech.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca listopada, a najbezpieczniejszą szkołę 2012 roku według Colorovo poznamy już pod koniec października. Do tego czasu każdy może zagłosować na swojego faworyta na stronie www.pierwszydzwonek.pl.

O marce Colorovo

Colorovo to nowoczesne i niezawodne materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych, które powstały w trosce o jakość wydruków, bezproblemową pracę produktu i urządzenia drukującego oraz bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

Produkty Colorovo spełniają surowe kryteria jakościowe i ilościowe gwarantujące, że prace biurowe będą odznaczać się ponadprzeciętną jakością i wydajnością. Materiały eksploatacyjne Colorovo oferowane są Klientom w Polsce, Czechach, Litwie, Rumunii i Słowacji.

Colorovo to marka należąca do firmy ABC Data S.A. – największej polskiej spółki dystrybuującej sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data SA działa na polskim rynku od ponad dwóch dekad, a od kilku lat Spółka obecna jest także w innych krajach regionu obsługując klientów z Czech, Słowacji, Rumunii, Litwy, Łotwy i Estonii. Pozycję firmy jako lidera na polskim rynku IT potwierdzają liczne nagrody, tytuły i uczestnictwo w pracach największych organizacjach branżowych na świecie.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.