Sopot zapewnia prawdziwy wypoczynek, dlatego uznawany jest za idealne miejsce na urlop nad morzem zarówno we dwoje, jak i całą rodziną. Ten nadmorski kurort przyciąga o każdej porze roku. Może dlatego, że nie ma dnia, kiedy nie byłoby tam po prostu pięknie. Zobacz dlaczego warto spędzić tu wakacje.

Jeśli wybierasz się do Sopotu z dziećmi, to na pewno nie zabraknie wam atrakcji. Przede wszystkim czekają was aktywne zabawy na plaży: budowanie zamków oraz kopanie głębokich dziur. Oczywiście sporty wodne czy beztroskie pluskanie się w wodach Zatoki Gdańskiej także są obowiązkowym punktem wakacyjnego programu. Wzdłuż plaży możecie znaleźć wiele muszli, kamieni o różnych kształtach, a jeśli poniesie was wyobraźnia i będziecie się bawić w poszukiwaczy skarbów, to nawet wyrzucone wodorosty czy patyki się wam przydadzą. Dodatkowo do dyspozycji są place zabaw oraz dmuchańce.

Samo morze to oczywiście nie wszystko. Warto wybrać się na najdłuższe w Europie drewniane molo, pokazać dzieciom latarnię morską, port rybacki czy odwiedzić sopockie wczesnośredniowieczne grodzisko, które oferuje wiele atrakcji dla dużych i małych przenosząc was w dawne czasy. W Parku Północnym istneje zaś specjalna interaktywna ścieżka edukacyjna, na trasie której dzieci mogą się zapoznać z historią parku oraz z występującymi tu roślinami i zwierzętami. Możecie też odbyć rejs tramwajem wodny, wybrać się na wodne szaleństwa do AquaParku czy na hipodrom – najnowocześniejszy ośrodek jeździecki w Polsce. Do tego bogata oferta gastronomiczna, letnie rarytasy i słodkości skuszą nawet najbardziej opornych.

Sopot we dwoje przybiera innego klimatu. Błoga atmosfera nadmorskiego kurortu, spacery brzegiem morza z zachodzącym nad horyzontem słońcem, kolacja w klimatycznej restauracji… To tylko nie które z atrakcji, na które warto sobie pozwolić. Jeśli wolicie się wspólnie pobawić, to także nie mogliście lepiej trafić. Tętniący życiem deptak Monte Cassino zwany „monciakiem” ugości was różnobarwnymi i licznymi kafejkami oraz klubami muzycznymi. Tu zabawa trwa do białego rana. 

Sopot idealnie nadaje się na urlop nad morzem, ponieważ zapewnia prawdziwy wypoczynek. Panuje tu atmosfera turystycznego kurortu. Liczne atrakcje nie pozwolą się nudzić. Po całym dniu na plaży lub szaleństwie na mieście warto odpocząć w prywatnym apartamencie. Wspaniała ofertę noclegów w Sopocie ma BillBerry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-sopot-wynajem

Komfortowe apartamenty na wynajem rozmieszczone w dogodnych lokalizacjach: w centrum miasta kilka kroków od plaży. W pełni wyposażone, nowoczesne i eleganckie. Dają poczucie komfortu i luksusu. Do wyboru są te idealnie dostosowane dla pary, jak i te dla  rodzin z dziećmi. Daj się oczarować magią Sopotu! BillBerry Apartments czekają.