Kursy języka angielskiego

Kursów języka angielskiego jest tyle, że każdy może wybrać jakiś odpowiedni dla siebie. Oprócz tradycyjnych kursów prowadzonych na trzech poziomach początkujący, średni, zaawansowany, szkoły organizują także kursy intensywne i branżowe przeznaczone na przykład dla biznesmenów, lekarz, farmaceutów. Odbywają się także kursy dla osób w wieku 50+. Oprócz tego można zapisać się także na kursy ukierunkowane na prace za granicą, szkolące w podstawach języka na przykład opiekunów w domach opieki społecznej czy opiekunki do dzieci.

Oprócz kursów językowych dla osób indywidualnych możemy znaleźć także wiele ofert kursów angielskiego dla firm. Kursy językowe dla firm dostosowane są do potrzeb firmy, doskonalą znajomość i sprawność posługiwania się językiem angielskim, lecz nacisk jest głównie kładziony na kształcenie języka zawodowego. Kursy dla firm w zależności od potrzeb firmy mogą zostać uzupełnione o zagadnienia typu struktura i organizacja przedsiębiorstwa, reklama, marketing, promocja, język spotkań i negocjacji, finanse i księgowość, korespondencja w języku angielskim.

Poszukując kursów warto skorzystać z profesjonalnych katalogów zawierających oferty kursów językowych takich jak kursy24h.pl serdecznie zapraszamy i polecamy.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *