Edukacja

Kursy języka angielskiego

Kursów języka angielskiego jest tyle, że każdy może wybrać jakiś odpowiedni dla siebie. Oprócz tradycyjnych kursów prowadzonych na trzech poziomach początkujący, średni, zaawansowany, szkoły organizują także kursy intensywne i branżowe przeznaczone na przykład dla biznesmenów, lekarz, farmaceutów. Odbywają się także kursy dla osób w wieku 50+. Oprócz tego można zapisać się także na kursy ukierunkowane na prace za granicą, szkolące w podstawach języka na przykład opiekunów w domach opieki społecznej czy opiekunki do dzieci.

Oprócz kursów językowych dla osób indywidualnych możemy znaleźć także wiele ofert kursów angielskiego dla firm. Kursy językowe dla firm dostosowane są do potrzeb firmy, doskonalą znajomość i sprawność posługiwania się językiem angielskim, lecz nacisk jest głównie kładziony na kształcenie języka zawodowego. Kursy dla firm w zależności od potrzeb firmy mogą zostać uzupełnione o zagadnienia typu struktura i organizacja przedsiębiorstwa, reklama, marketing, promocja, język spotkań i negocjacji, finanse i księgowość, korespondencja w języku angielskim.

Poszukując kursów warto skorzystać z profesjonalnych katalogów zawierających oferty kursów językowych takich jak kursy24h.pl serdecznie zapraszamy i polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *