Wymieniasz rynny? Ten system rynnowy łączy w sobie jakość i cenę!

Rynny to ważny element każdego budynku.

Pełnią one funkcję ochronną, zabezpieczając elewację przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, przede wszystkim deszczu, który może prowadzić do zacieków i pojawienia się grzybów. Rynna odprowadza również wodę z dachu. Choć jest niezbędna, może estetycznie oraz symetrycznie się prezentować. Ważne jest oczywiście także to, aby była ona niezawodna. W tym celu najlepiej postawić na system rynnowy Q STALYO PRO.

Q STALYO PRO – co to za system rynnowy?

Nowoczesne systemy rynnowe Q STAYLO PRO powstały w wyniku współpracy firmy STAYLO z ekspertami w tej dziedzinie. Jednym z założeń twórców stalowego orynnowania był minimalizm – składa się ono jedynie z niezbędnych elementów. Cechuje się również oszczędnością formy i symetrią, dzięki czemu idealnie wpisuje się w modernistyczne trendy. System może zostać zamontowany w taki sposób, że jest praktycznie niewidoczny. Zarazem jest bardzo wydajny. Orynnowanie jest bezłącznikowe, w zamian stosuje się klej uszczelniający, co zmniejsza ryzyko wystąpienia usterek w tak ważnych punktach, jakim są łączenia. Obniża to również koszt inwestycji.

Swoją efektywność system zawdzięcza innowacyjnemu wywinięciu dwóch kapinosów do wnętrza rynny, co zapobiega wychlapywaniu się wody. Z kolei umieszczony na gruncie osadnik zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody do kanalizacji deszczowej. Orynnowanie bardzo dobrze sprawdza się zarówno w przypadku inwestycji indywidualnych, jak i tych większych, deweloperskich. Montaż nie sprawia żadnych problemów, jest on wręcz intuicyjny do wykonania. Do wyboru są rynny grafitowe i czarne, które na ogół świetnie współgrają z nowoczesną architekturą.

Jakie są zalety systemów Q STALYO PRO?

Systemy rynnowe Q STAYLO PRO to świetny wybór w każdym przypadku. Jakie są zalety tego orynnowania?

  • Nowoczesny design, perfekcyjnie dobrany do charakteru budynku.
  • Zachowanie minimalizmu i symetrii, a także funkcjonalności.
  • Elastyczność – orynnowanie dopasować można do różnego typu budynków.
  • Sprawna i szybka instalacja za sprawą niewielkiej liczby elementów.
  • Wydajność i skuteczność w odprowadzaniu wody.
  • Wysoka szczelność wynikająca z opatentowanego systemu bezłącznikowego.
  • Doskonała jakość i zastosowanie dobrej jakości materiałów, przede wszystkim stali, która wyróżnia się wytrzymałością.
  • Korzysta cena wynikająca z mniejszego kosztu inwestycji (nieduża liczba elementów).
  • Gwarancja na okres 25 lat.

Jak widać, systemy rynnowe mogą cechować się funkcjonalnością i estetyką. Q STYLO PRO to innowacyjne orynnowanie, które wyróżnia się na rynku. Najmocniejszą jego stroną jest bezłącznikowy montaż, którego nie oferuje żadna z konkurencyjnych firm. Inwestorzy decydujący się na ten system na pewno nie będą zawiedzeni. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem orynnowania, wiesz już, który system łączy w sobie jakość i cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *