Jak zaplanować i wykonać atrakcyjną szklaną witrynę sklepową? Wykorzystaj mini żurawia

Reklama to dzisiaj dźwignia handlu, szczególnie jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na klientach. Doskonale zdają sobie z tego sprawę przedsiębiorcy prowadzący sklepy, lokale usługowe oraz handlowe o różnym charakterze. Aby przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów, projektują zachwycające ekspozycje, którym nie sposób się oprzeć. Jak prawidłowo zaplanować, a potem wykonać szklaną witrynę sklepową?

Zanim zajmiesz się oklejaniem witryny sklepowej i ustawianiem manekinów oraz atrakcyjnej wizualnie ekspozycji, zamów szklane okna, a także sprzęt, przy pomocy którego tafla zostanie umieszczona w miejscu docelowym. Ze względu na duże gabaryty szklanych elementów, na tym etapie najlepiej zaufać profesjonalistom. W wypożyczalni zostanie Ci przedstawiona oferta manipulatorów, mini żurawi oraz przyssawek.

Witryna – ważny element każdego sklepu

Bez względu na to, czy Twój sklep lub punkt usługowy znajduje się w galerii handlowej czy jest zlokalizowany przy deptaku – witryna jest jego wizytówką. Błędnym jest założenie, że bez względu na to, co zrobisz, klient i tak wejdzie do środka i wyjdzie obładowany zakupami. Wcześniej zapewne zajrzy do środka przez szybę. Na tej podstawie oceni, czy warto poświęcić czas na odwiedziny w danym miejscu.

Szyba sklepowa to nie tylko Twój łącznik ze światem, ale też gwarancja dostępu do światła dziennego. Dobre oświetlenie to podstawa, gdy zależy Ci na wyeksponowaniu asortymentu, a także poprawnym samopoczuciu pracowników i klientów. Jak widzisz, warto poświęcić nieco energii, aby wprawić szybę w imponującym rozmiarze. Jednorazowy wysiłek na pewno się zwróci.

 

Montaż i oklejenie witryny

Większe witryny zazwyczaj sporo kosztują, ale wiesz już, że jest to opłacalna, długofalowa inwestycja. Skoro zamawiasz drogi element składający się zazwyczaj ze szkła hartowanego zabezpieczonego jeszcze przezroczystym tworzywem i osadzonego w ramie aluminiowej, musisz też liczyć się z jego dużą masą. W takiej sytuacji nie ma sensu podejmować samodzielnych działań montażowych, które mogłyby się skończyć fiaskiem. Lepiej skorzystać z kompaktowego mini żurawia gąsienicowego o udźwigu nawet 2,5 tony.

Jego zaletą jest też kompaktowy rozmiar i niska waga własna, co pozwala na dotarcie nawet w wąskie przejście (w hali czy na deptaku) bez uszkadzania nawierzchni ani ścian. Po zakończonym montażu i pracach wykończeniowych, przychodzi czas na oklejenie witryny folią oraz ustawienie ekspozycji, która będzie dynamiczna i zapraszająca.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *