Żel budujący do paznokci – sekret trwałego manicure

Jeśli masz problem z trwałością lakierów do paznokci, możesz czuć się naprawdę sfrustrowana. Konieczność malowania i poprawiania paznokci co dwa dni sprawia, że po jakimś czasie nie jest to już relaks, tylko przykry obowiązek. Gdyby tylko istniał sposób na stworzenie idealnej stylizacji paznokci, która będzie jednocześnie piękna i trwała…

Mamy to! Sposobem na Twoje problemy jest żel budujący!

Nowoczesny i innowacyjny żel budujący to pewność trwałej i wytrzymałej stylizacji paznokci. Z jego pomocą możesz przedłużyć swoje paznokcie, a także stworzyć idealną bazę dla kolorowej stylizacji. Sprawdzi się zarówno pod kolorowe żele, jak i lakiery hybrydowe – jako dodatkowe wzmocnienie i utrwalenie.

Zabezpieczenie paznokci żelem budującym zapobiega złamaniom i kruszeniu się. Dlatego wiele osób traktuje go jako nieodłączny element każdej stylizacji. To drobny szczegół, który znacznie przedłuży trwałość manicure – nawet do kilku tygodni!

Żel do paznokci na co dzień? Czemu nie?!

Wiele osób obawia się stosowania go na co dzień. Boją się, że to zabieg niezdrowy dla płytki paznokcia, niszczący ją i niepotrzebnie obciążający. Musimy to powiedzieć jasno – prawidłowa stylizacja paznokci żelem nie niszczy paznokci. Jeśli obawiasz się, że to zbyt dużo dla Twojej płytki – co jakiś czas zrób sobie dwutygodniową przerwę.

Już od pierwszego dnia z manicure żelowym poczujesz różnicę podczas wykonywania codziennych czynności. Jeśli dotychczas musiałaś myć naczynia w gumowych rękawicach chcąc ochronić manicure – teraz nie będzie to konieczne. Każdy żel budujący jest tworzony przez producentów z myślą o kobietach, które w swoim życiu muszą grać różne role. Jedną z takich ról jest rola pani domu. Eleganckiej pani domu!

Manicure na imprezę? Zaszalej i daj się ponieść fantazji!

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś raz na jakiś czas zaszalała. Manicure imprezowy różni się od tego, który nosisz na co dzień. Możesz pozwolić sobie na więcej – na użycie szalonego koloru lub błyszczących ozdób. To chwila, w której możesz poeksperymentować. Ale jedno pozostaje niezmienne – użycie żelu budującego jako bazy całej stylizacji!

Dzięki niemu możesz mieć pewność, że nawet najbardziej szalona zabawa nie jest straszna Twoim paznokciom. Jeśli na co dzień nosisz krótkie paznokcie, a tego dnia chcesz mieć długie – proszę bardzo. Żel budujący pozwoli na przedłużenie paznokci na formie. Kształt i długość możesz wybrać sama. I nie przejmuj się niczym. Twoje paznokcie będą trwałe i twarde – jak tytan!

Jeden manicure przez cały urlop? Proszę bardzo!

Wymarzony urlop to czas, do którego przygotowujemy się długo. Często już na kilka miesięcy naprzód rezerwujemy lot i noclegi. Planujemy wypoczynek i robimy listę rzeczy, jakie musimy zabrać. Warto zaplanować także manicure na wakacje. Najlepiej zrobić go tuż przed wyjazdem, aby nie było widać odrostów. Również tutaj duże znaczenie ma trwałość lakierów. Być może wybierasz się na wakacje na kilka tygodni i martwisz się, czy Twoje paznokcie tyle wytrzymają.

Właśnie w takich momentach żel budujący jest nieocenioną pomocą. Zapewnia trwałość nawet do 4 tygodni. Niezależnie od tego, czy będziesz wypoczywać aktywnie zwiedzając, czy wylegując się w jacuzzi. Jego użycie oszczędzi Ci stresu i konieczności poszukiwania salonu kosmetycznego w zupełnie obcym kraju!

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *