Ciemna Strefa i Rogal DDL – początki ulicznego fenomenu

Ciemna strefa to marka odzieżowa działająca wraz z wytwórnią płytową również występującą pod nazwą Ciemna Strefa. Dla przybliżenia tematu, jest to przede wszystkim kolektyw, który powstał z inicjatywy raperów ze składu Razem Ponad Kilo. Dudek, Bonus i Kokot to reprezentanci ulicznego stylu z warszawskich przedmieści. Odzież oferowana przez markę odzieżową to przede wszystkim wysokiej jakości produkty, do których zaliczamy – bluzy, t-shirty, dresy, czapki, akcesoria, a także odzież damską. Ubrania te odzwierciedlają przede wszystkim charakter labelu, twórczość członków- Rogala DDL, Bonusa RPK i wielu innych. Na stronie internetowej Preorder.pl dostępna jest dla wszystkich cała kolekcja odzieżowa Ciemnej Strefy, jak i wysoce pożądane, legalne albumy raperów CS.

Rogal DDL – twarz ulicznej Ciemnej Strefy

O raperze znanym pod pseudonimem Rogal DDL słychać już od dość długiego czasu. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych członków Ciemnej strefy, który swoimi tekstami raz szokuje, innych może bawić, jeszcze innych zachwycać… jednak jeden czynnik mamy wspólny, nie sposób przejść obok twórczości Rogala DDL obojętnie. Jego płyty dostępne na nośnikach CD niosą przekaz rodem z ulicy, bo taki właśnie styl posiada cały Label. W dodatku Rogal DDL wraz z Olem oraz Scrootem jako AAAWARIA podpisał kontrakt z najbardziej prestiżową wytwórnią w Polsce – Step Records. Popularność artysty i jednocześnie Ciemnej Strefy wychodzi poza ramy miłośników ulicznego rapu, co dla wszystkich jest sporym plusem.

Rogal DDL zdawać by się mogło na pierwszy rzut oka, bądź na pierwszy odsłuch to istna komedia, jednak nic bardziej mylnego, intelektualiści będą mieli nie lada zabawę z artystą, gdyż Rogal niejednokrotnie wystawia nas na próbę wyłapywania aluzji, ukrytych smaczków kulturowych czy innych przesłanek. W jednym z teledysków można zauważyć przedstawienie Boga urojonego Dawkinsa i tu zadanie dla Was – w jakim? Wracając zaś do akcentu humorystycznego, Rogal DDL to przykład artysty ze zdrowym dystansem, niejednokrotnie w tekstach można wyłapać dość zabawne porównania i metafory, nadziewanie bitu niczym cukinii farszem i tym podobne. Dodać można jeszcze na zachętę, że jeśli chcecie zobaczyć postać w kominiarce, która z garażu wyjeżdża na dziecięcym rowerku, to Rogal w klipie TURBOROWER będzie dla Was idealną propozycją!

Ciemna Strefa – Odzież

Wracając do początku wpisu – Ciemna Strefa oferuje swoim fanom i nie tylko wysokiej jakości odzież przeznaczoną zarówno dla mężczyzn jak i kobiet (sprawdź produkty Ciemna Strefa w sklepie Preorder.pl). Ich produkty charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem! To wysokiej jakości materiały, które posłużą nam na lata, bez względu na częstotliwość użytkowania. Zarzucić im też nie można braku stylu – Ciemna Strefa ma jedne z najbardziej rzucających się w oczy i najmodniejszych fasonów bluz, koszulek, czy spodni. Ciekawe projekty w połączeniu z dobrze dopasowaną kolorystyką a to w lekkim nawiązaniu do kultury ulicznej tworzy świetny całokształt. W Internecie spokojnie możecie zapoznać się z ofertą marki odzieżowej Ciemna Strefa i być może znaleźć coś ciekawego dla siebie, gdy będziecie uzupełniać swoją dyskografię o płyty artystów labelu Ciemna Strefa!

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.