5 zalet pożyczek na raty

Przedstawiamy 5 największych korzyści, które płyną z wyboru pożyczek ratalnych. Przekonaj się, że warto zaufać firmom pozabankowym oferującym korzystne warunki umowy. Zdobądź pieniądze na dowolny cel i rozłóż spłatę zobowiązania w czasie!

1. Mało formalności

Pożyczka ratalna to atrakcyjne rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie znoszą biurokracji, „papierologii” i załatwiania wszelkich formalności. Te są ograniczone do ścisłego minimum. Żeby zdobyć pieniądze, nie trzeba nawet wychodzić z domu – wystarczy wypełnienie formularza przez Internet lub w aplikacji mobilnej.

W przeciwieństwie do banków, które przy okazji wnioskowania o kredyt dokładnie prześwietlają klienta, firmy pożyczkowe praktycznie w ogóle nie wymagają od klienta szczegółowych danych czy dostarczania dokumentów. Do przejścia procedury wystarczy aktualny dowód osobisty, w niektórych przypadkach wskazane zaświadczenie (lub oświadczenie) o dochodach. Zapomnij o bieganiu po urzędach, żeby pożyczyć 2 tys. złotych. Firmy pożyczkowe Cię do tego nie zmuszą.

2. Prosta weryfikacja

Ze wspomnianej wyżej korzyści płynie następna – Twój wniosek jest weryfikowany w bardzo prosty sposób. Brane są pod uwagę dane osobowe, a firmy zaglądają ponadto do baz, w których widnieją osoby z zadłużeniem. Dlatego choć nie musisz posiadać wysokich dochodów, możesz mieć problem z pożyczką w przypadku negatywnej historii kredytowej. W takim układzie sprawdź, które firmy nie zaglądają do takich baz jak BIK.

3. Natychmiastowa decyzja

Wiele osób wnioskujących o pożyczkę czyni to w efekcie kłopotów finansowych. Nagły wydatek, dziura w domowym budżecie – tu trzeba działać szybko i zdecydowanie, choć z głową. Pożyczki są świetnym rozwiązaniem, ponieważ decyzja o przyznaniu środków następuje niemalże zaraz po złożeniu wniosku. Kilka, kilkanaście minut i gotówka ląduje na Twoim koncie. Proste, prawda? Oczywiście lepiej upewnić się, czy dana firma nie opóźnia wypłaty środków poprzez konieczność złożenia fizycznego podpisu pod umową, za pośrednictwem kuriera.

4. Ogromna dostępność

Nie ma przypadku w fakcie, że miliony Polaków biorą właśnie pożyczki na swoje drobne, zwyczajne potrzeby. Dostępność jest bowiem ogromna. Jedynie osoby ze skrajnie negatywną historią pożyczkową lub niemieszczące się w widełkach dopuszczalnego wieku (np. 22-70 lat) mogą mieć trudność ze zdobyciem pieniędzy.

5. Można wziąć za darmo

Ostatnia zaleta może się wydać nieprawdopodobna, ale… to prawda! Niektóre firmy pożyczkowe kuszą w ten sposób nowych klientów. Zapraszają do wzięcia niewielkiej chwilówki z szybkim terminem spłaty, a zaletą tego „pierwszego razu” jest zerowe oprocentowanie. Jeśli nie wierzysz, potwierdź w innych źródłach. Istnieją darmowe pożyczki, jednak podkreślmy – na niewielkie kwoty, do szybkiej spłaty i tylko dla nowych klientów. Być może skorzystasz z nich właśnie teraz?

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *