11 znaków że jesteś w dojrzałym związku

Piękny uśmiech przechodzi przez twoją twarz, gdy spoglądasz przez pokój na swojego partnera. W tym momencie jesteś tak szczęśliwą osobą, że nie możesz powstrzymać się od uśmiechu. W końcu jest ktoś, kto naprawdę cię uszczęśliwi. Po tylu latach wreszcie spotykasz się z kimś, kto naprawdę wydobywa z ciebie to, co najlepsze!

Życie uczuciowe ma wiele wzlotów i upadków, ale w końcu zdajesz sobie sprawę, że jesteś w rodzaju relacji, której zawsze pragnie się!

Jeśli taj jest u Ciebie, świetnie! Oto 11 znaków, że jesteś w tym typie dojrzałego związku.

Książki o miłości – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-milosci-ktore-pokochacie/

1.Nie masz żadnych argumentów

Ty i twój partner kłócicie się bardzo mało, jeśli w ogóle. Jest to tak ważne w relacjach. Pary, które nieustannie kłócą się i walczą o każdą drobnostkę, nie mogą skończyć. Pary te nie patrzą w tym samym kierunku, a na pewnym poziomie istnieje wyraźne rozłączenie. Nie można powiedzieć, że nie mogą tego naprawić, ale z pewnością wymaga to dużo pracy i uwagi. Jeśli nie masz tego problemu, nie musisz się martwić!

Czytaj też – 9 znaków jesteś w końcu w dojrzały, dorosłym związku

 

2. Twoje argumenty są produktywne

Kiedy wdasz się w kłótnię ze swoim partnerem, efekt końcowy jest zwykle czymś produktywnym. Nie tylko rozgrywasz krzyki i brzydkie kłótnie, próbując wzajemnie się pozbyć, ale patrzycie dla bardziej szlachetnego celu. Twoje argumenty są bardziej jak pełne szacunku nieporozumienia i słuchacie siebie nawzajem z otwartym umysłem. Zazwyczaj po zakończeniu tych sporów wszystkie strony są usatysfakcjonowane i gotowe do przejścia bez urazy.

3. Całkowicie ufasz sobie nawzajem

Bez względu na to, czy pozwalasz swojemu towarzyszowi wyjść z przyjaciółmi, nie masz ochoty patrzeć ciągle na telefon, nie jesteś zazdrosny o swoich przeciwnych przyjaciół, czy po prostu, nie mając wątpliwości, że twój partner kiedykolwiek zrobiłby coś, by pójść na kompromis. Jeśli czujesz te rzeczy na temat innych znaczących osób i czują się w ten sposób, jesteś bardzo szczęśliwą osobą!

 

4. Czujesz się dobrze w miejscu, w którym się znajdujesz

Kiedy jesteś w dojrzałym związku, twoja przyszłość wygląda jasno. Możesz się uśmiechnąć, gdy myślisz o przyszłości i kiedy wyobrażasz sobie swoje zbliżające się wspólne życie. W głębi duszy wiesz, że postępujesz słusznie i że jesteś z właściwą osobą.

 

5. Nie żałujesz, że jesteś z tą osobą

Nie masz żadnych pragnień, by być z kimkolwiek innym. Wszystko, na czym ci zależy, to osoba, z którą jesteś. Nigdy nie żałujesz, że się z nimi zgadzasz, a każda inna osoba wydaje im się zupełnie nieistotna.

 

6. Masz świetną komunikację

Możesz swobodnie rozmawiać o wszystkim, bez konieczności ukrywania czegoś między sobą. Nigdy nie trzymasz myśli, które Cię niepokoją. Uwielbiasz omawiać różne tematy, problemy, obawy, plany i pomysły. Obaj jesteście po tej samej stronie i często wyrażacie tę zgodność.

 

7. Myślicie w kategoriach „My” Zamiast „ja”

Tajemnice silnej, udanej relacji – http://www.poradniki24h.pl/2117/tajemnice-silnej-udanej-relacji/ zyskaj lepsze zrozumienie i wgląd w swój związek.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.